Корм для собак Animonda Integra Protect Renal Beef 12 шт
Animonda Integra Protect Renal Beef 12 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Animonda Integra Protect
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: 58% м'ясо ягняти, 1% рис, 0.9% рапсова олія, карбонат кальцію, суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (20% яловичина, курка), овочі, олії, жири, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 112 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (20% яловичина, курка), овочі, олії, жири, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, курка, 6% качка, овочі, олії і жири, мінерали, DL-метіонін, суперпреміум
від 34 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: курка, пастернак, карбонат кальцію, олія каноли, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: куряча печінка, суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: курка, пастернак, карбонат кальцію, олія каноли, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 29 zł
вологий корм, 0.1 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 55% індичка, 1% рис, 0.5% рапсова олія, карбонат кальцію, суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 34 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 21 zł
вологий корм, 0.1 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: курка, карбонат кальцію, рапсове масло, хлорид натрію, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: ягня, амарант, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: білок птиці, кукурудза, шкварки, рис, печінка птиці, суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 29 zł
вологий корм, 0.1 кг, 6 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: 58% м'ясо ягняти, 1% рис, 0.9% рапсова олія, карбонат кальцію, суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: 60% індичка, 5.5% пастернак, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 55% індичка, 1% рис, 0.5% рапсова олія, карбонат кальцію, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
Модификації Animonda Integra Protect Renal Beef
Ціни на Animonda Integra Protect Renal Beef |
---|---|---|---|---|
Animonda Integra Protect Renal Beef 1 шт | від 11 zł | 8 пропозицій | ||
Animonda Integra Protect Renal Beef 6 шт | від 59 zł | 2 пропозиції | ||
Animonda Integra Protect Renal Beef 12 шт | від 112 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: лосось (30%), куряча печінка (25%), лососева олія (2%), клас: суперпреміум
від 120 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
від 135 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: конина, кінські серця, бульйон, пастернак, мінерали, лляна олія, клас: преміум
від 139 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: бульйон, яловичі серця та легені, курячих серця та жир, картопля, клас: преміум
від 139 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: курячі шлунки, м'ясо, серця та шиї, серця індички, печінка, бульйону, клас: преміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум