Корм для собак Animonda Integra Protect Sensitive Chicken/Parsnips 6 шт
Закрити
Шапка
Animonda Integra Protect Sensitive Chicken/Parsnips 6 pcs 1 шт6 шт |
|
Корм для собак з харчовою непереносимістю, основними симптомами якої є свербіж та діарея.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Integra Protect Sensitive Chicken/Parsnips 6 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Animonda Integra Protect Sensitive, 6 x 150 g - Kurczak i pasternakJeśli pies nie toleruje pewnych składników karmy, może się to objawiać np. problemami skórnymi i problemami z trawieniem. W tym przypadku przydatna może być zbilansowana dieta. Animonda Integra Protect Sensitive została opracowana specjalnie dla psów wrażliwych żywieniowo. Dietetyczna karma mokra zawiera tylko kilka wybranych składników o niskim po... щеtencjale alergizującym. W skład karmy wchodzi tylko po jednym źródle białka zwierzęcego i roślinnego: kurczak i pasternak. Dodatek oleju rzepakowego służy jako dostawca wartościowych kwasów tłuszczowych. Animonda Integra Protect Sensitive dzięki zbilansowanej recepturze dobrze nadaje się do stałego karmienia i może Bitiba.plПоскаржитись | 35 zł |
animonda Integra Protect Sensitive, tacki, 6 x 150 g - Kurczak i pasternakJeśli pies nie toleruje pewnych składników karmy, może się to objawiać np. problemami skórnymi i problemami z trawieniem. W tym przypadku przydatna może być zbilansowana dieta. animonda Integra Protect Sensitive została opracowana specjalnie dla psów wrażliwych żywieniowo. Dietetyczna karma mokra zawiera tylko kilka wybranych składników o niskim po... щеtencjale alergizującym. W skład karmy wchodzi tylko po jednym źródle białka zwierzęcego i roślinnego: kurczak i pasternak. Dodatek oleju rzepakowego służy jako dostawca wartościowych kwasów tłuszczowych. animonda Integra Protect Sensitive dzięki zbilansowanej recepturze dobrze nadaje się do stałego karmienia i może być stosowana przy dietach wykluczających. animonda Integra Protect Sensitive w skrócie Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów w celu zmniejszenia objawów nietolerancji materiałów źródłowych i składników odżywczych. Wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 35 zł |
Animonda Integra Protect Sensitive, 6 x 150 g - Kurczak i pasternak | 35 zł |
Серія Animonda Integra Protect
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: качка, суперпреміум
від 34 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та субпродукти (24% телятина, курка, свинина, яловичина), овочі, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: ягня, амарант, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яловичина, суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (яловичина, 22% курка, свинина), овочі, олії, суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: 60% індичка, 5.5% пастернак, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: індичка, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (яловичина, птиця, свинина, індичі серця), суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 30 zł
вологий корм, 0.1 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (25% птиця, яловичина, свинина), суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: картопля висушена, борошно з м'яса свійської птиці (низької зольності),, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (25% птиця, яловичина, свинина), суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (20% яловичина, курка), овочі, олії, жири, клас: суперпреміум
від 32 zł
вологий корм, 0.1 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кролик, суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: курка (64 %), рис (4%), карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: 63% свинина, суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (20% яловичина, курка), овочі, олії, жири, клас: суперпреміум
Модификації Animonda Integra Protect Sensitive Chicken/Parsnips
Ціни на Animonda Integra Protect Sensitive Chicken/Parsnips |
---|---|---|---|---|
Animonda Integra Protect Sensitive Chicken/Parsnips 1 шт | від 7 zł | 4 пропозиції | ||
Animonda Integra Protect Sensitive Chicken/Parsnips 6 шт | від 35 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оленина, картопля, гуарова камедь, макро- та мікроелементи, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, картопля, соняшникова олія, оливкова олія, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, коричневий рис, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: курка (64 %), рис (4%), карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо качки і субпродукти, рис, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.36 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо, злаки, яйця, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, курка, рис, олія, риба, висівки, хлорид натрію, вітаміни, клас: суперпреміум