Корм для собак Animonda Integra Protect Renal Beef 6 шт
Animonda Integra Protect Renal Beef 6 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Integra Protect Renal Beef 6 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Animonda Integra Protect Renal, 6 x 400 g - WołowinaAnimonda Integra Protect Renal to zbilansowana kompletna dieta dla psów, która została specjalnie opracowana w celu wsparcia funkcji nerek w przewlekłej niewydolności nerek. Charakteryzuje się pełnowartościow Bitiba.plПоскаржитись | 59 zł |
animonda Integra Protect Renal, puszki - Wołowina, 6 x 400 ganimonda Integra Protect Renal to zbilansowana kompletna dieta dla psów, która została specjalnie opracowana w celu wsparcia funkcji nerek w przewlekłej niewydolności nerek. Charakteryzuje się pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 59 zł |
Animonda Integra Protect Renal, 6 x 400 g - Wołowina | 59 zł |
Серія Animonda Integra Protect
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яловичина, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: ягня, амарант, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (яловичина, 22% курка, свинина), овочі, олії, суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: індичка, суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: 60% індичка, 5.5% пастернак, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (яловичина, птиця, свинина, індичі серця), суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 30 zł
вологий корм, 0.1 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (25% птиця, яловичина, свинина), суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (25% птиця, яловичина, свинина), суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: картопля висушена, борошно з м'яса свійської птиці (низької зольності),, клас: суперпреміум
від 32 zł
вологий корм, 0.1 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кролик, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (20% яловичина, курка), овочі, олії, жири, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: 63% свинина, суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: курка (64 %), рис (4%), карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 30 zł
вологий корм, 0.1 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (20% яловичина, курка), овочі, олії, жири, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: кукурудза, білок птиці, жир, печінка птиці, буряковий жом, суперпреміум
від 112 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (20% яловичина, курка), овочі, олії, жири, клас: суперпреміум
Модификації Animonda Integra Protect Renal Beef
Ціни на Animonda Integra Protect Renal Beef |
---|---|---|---|---|
Animonda Integra Protect Renal Beef 1 шт | від 11 zł | 8 пропозицій | ||
Animonda Integra Protect Renal Beef 6 шт | від 59 zł | 3 пропозиції | ||
Animonda Integra Protect Renal Beef 12 шт | від 112 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 50 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, продукти тваринного / рослинного походження, злаки, масла, клас: суперпреміум
від 49 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, цукру, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: конина, кінські серця, бульйон, пастернак, мінерали, лляна олія, клас: преміум
від 80 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (кенгуру), пастернак, мінерали, олії, жири, клас: преміум
від 72 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: курячі шлунки, м'ясо, серця та шиї, серця індички, печінка, бульйону, клас: преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум