Корм для собак Animonda Integra Protect Renal Chicken
Закрити
Шапка
Animonda Integra Protect Renal Chicken 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Integra Protect Renal Chicken
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Animonda INTEGRA PROTECT sucha karma dla psów dla dorosłych wysokiej jakośZmniejszona zawartość białka: przy niewystarczając Amazon.plПоскаржитись | 114 zł |
animonda Integra Protect Adult Renal Nerki 4 kgINTEGRA PROTECT Renal została opracowana specjalnie dla psów cierpiących na przewlekłą niewydolność nerek. Wyraźnie obniżony poziom białek zmniejsza ilość produktów rozpadu białek, które mają zostać wydalone. Jednoczesne zmniejszenie zawartości fosforu opóźnia postępującą utratę funkcji nerek. Poprawia to w sposób zrównoważony stan psa, a długość j... щеego życia może zostać wydłużona. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 117 zł |
animonda Integra Protect Renal, nerki - 4 kgJeśli Twój pies cierpi na przewlekłą niewydolność nerek, zaleca się przejście na specjalną karmę dietetyczną wspomagającą pracę nerek. animonda Integra Protect Niere Renal została dostosowana w swojej recepturze do potrzeb czworonożnych przyjaciół, którzy zmagają się z nawracającymi problemami z nerkami. Dietetyczny posiłek dla psa dostarcza Twojem... щеu pupilowi wysokiej jakości białka w odpowiednich ilościach. W połączeniu z niską zawartością fosforu, pomaga to wspierać prawidłowe funkcjonowanie nerek. animonda Integra Protect Renal nie zawiera glutenu i dlatego jest dobrze tolerowana. Dzięki wysokiej akceptacji, dietetyczna karma dla psów nadaje się również dla czworonożnych przyjaciół, którzy mają mniejszy apetyt ze względu na niewydolność nerek. animonda Integra Protect Renal, nerki w skrócie: Dietetyczna, kompletna karma dla psów wspomagająca pracę nerek w przewlekłej niewydolności nerek. Obniżona zawartość białka i fosforu: może pomóc w odciążeniu nerek. Białka wysokiej jakości: dla dobrego zaopatrzenia w zapotrzebowanie na białko przy obniżonej zawartości białka. Bezglutenowe: odpowiednie również dla psów z nietolerancjami Zooplus.plПоскаржитись | 115 zł |
Серія Animonda Integra Protect
від 11 zł
вологий корм, паучи, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (низької зольності), рис, кукурудза, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (20% яловичина, курка), овочі, олії, жири, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: курка (64 %), рис (4%), карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: 20% телятина, курка, качка, овочі, олії і жири, мінерали, суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (20% яловичина, курка), овочі, олії, жири, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кролик, суперпреміум
від 112 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (20% яловичина, курка), овочі, олії, жири, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: 58% м'ясо ягняти, 1% рис, 0.9% рапсова олія, карбонат кальцію, суперпреміум
від 35 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: курка, пастернак, карбонат кальцію, олія каноли, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: курка, пастернак, карбонат кальцію, олія каноли, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, курка, 6% качка, овочі, олії і жири, мінерали, DL-метіонін, суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: куряча печінка, суперпреміум
від 34 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 30 zł
вологий корм, 0.1 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 55% індичка, 1% рис, 0.5% рапсова олія, карбонат кальцію, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: ягня, амарант, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 70 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля, рибне борошно, овочі, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 101 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 73 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, яйця, овочі, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум