Корм для собак Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal 6 шт
Закрити
Шапка
Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal 6 pcs 1 шт6 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal 6 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
animonda Vom Feinsten Adult 6 × 150 g Cielęcina i dróbSzczególny dobór i wyjątkowa jakość surowców mięsnych zapewniają niezrównaną rozkosz kulinarną. Pasztety z drobnymi kawałkami zapewniają dorosłym psom wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów dużych ras; dalsze informacje uzyskasz pod adresem: info@animonda.de Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 27 zł |
animonda vom Feinsten Adult, bezzbożowa, 6 x 150 g - Drób z cielęcinąanimonda vom Feinsten Adult to karma dla dorosłych psów w praktycznych tackach, która została wyprodukowana tylko i wyłącznie ze starannie wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 28 zł |
animonda vom Feinsten, 6 x 150 g + budyń, czysty indyk, 3 x 85 g gratis! -animonda vom Feinsten to karma mokra o najwyższej jakości. Została wyprodukowana z uwzględnieniem potrzeb danego gatunku, dlatego możesz być pewien, ze podajesz psu to, co najlepsze. Karma jest doskonale zbilansowana i zawiera wartościowe składniki. Kup teraz 6 x 150 g karmy mokrej dla psa animonda vom Feinsten, a 3 x 85 g budyniu animonda vom Fein... щеsten Adult, czysty indyk otrzymasz gratis! animonda vom Feinsten Adult w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów. Odpowiednia również dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym, a także dla psów - alergików. Brak zbóż i soi ułatwia trawienie karmy oraz jej wysoką przyswajalność. Wyprodukowana tylko z mięsa: dostarcza białek zwierzęcych wysokiej jakości i jest lekkostrawna. Zbilansowana i pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 28 zł |
Серія Animonda Vom Feinsten
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо і субпродукти (25% яловичина, курка, свинина), суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, 24 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, свинина, індичка, мінерали, олії, жири, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, індичка, лосось, овочі, мінерали, трави, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: куряча печінка, свинина, яловичина, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, морква, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 59% м'ясо та м'ясні продукти (35% яловичина, свинина), овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: птиця, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, баранина, клас: суперпреміум
від 79 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 18 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, куряче філе, свинина, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, яловичина, домашня птиця, 14% оленина, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.75 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для нирок, в составе: птиця, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: літнім, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо та продукти, 24% яловичина, свинина, курка), бульйон, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 57% м'ясо та м'ясні продукти, фрукти (2% банан, 2% абрикос), мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, куряче філе, свинина, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, клас: суперпреміум
від 58 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, томати, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% курка, яловичина, свинина, 2% шинка, 2% яйце, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: літнім, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо та субпродукти (20% м'ясо птиці, свинина, яловичина), суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка 25%, баранина 8%, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
Модификації Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal
Ціни на Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal |
---|---|---|---|---|
Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal 1 шт | від 4 zł | 9 пропозицій | ||
Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal 6 шт | від 27 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 23 zł
вологий / консерви, 22 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (25% індичка, яловичина, свинина 8%, ягня), клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, папайя 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: телятина 67%, бульйон, рис 3%, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, яблука 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, ананас 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 67%, рис 1.5%, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, шинка 4%, рис 1.5%, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: тунець 51%, рис 1,5%, клас: суперпреміум
від 25 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: конина, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум