Корм для собак Animonda Vom Feinsten Adult Chicken/Eggs/Ham 1 шт
Закрити
Шапка
Animonda Vom Feinsten Adult Chicken/Eggs/Ham |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Vom Feinsten Adult Chicken/Eggs/Ham 1 шт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa ANIMONDA Vom Feinsten Kurczak z jajkiem i szynką 150 gAnimonda Vom Feinsten Adult dla smakoszy to zbilansowane, smaczne, zdrowe żywienie na najwyższym poziomie dla dorosłych psów... щеw wieku od 1 do 6 lat. Jakość mięsnych składników w połączeniu z rdzeniem z wyselekcjonowan Electro.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma dla psa ANIMONDA Vom Feinsten Kurczak z jajkiem i szynką 150 gAnimonda Vom Feinsten Adult dla smakoszy to zbilansowane, smaczne, zdrowe żywienie na najwyższym poziomie dla dorosłych psów... щеw wieku od 1 do 6 lat. Jakość mięsnych składników w połączeniu z rdzeniem z wyselekcjonowan Avans.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma dla psa ANIMONDA Vom Feinsten Kurczak z jajkiem i szynką 150 gAnimonda Vom Feinsten Adult dla smakoszy to zbilansowane, smaczne, zdrowe żywienie na najwyższym poziomie dla dorosłych psów... щеw wieku od 1 do 6 lat. Jakość mięsnych składników w połączeniu z rdzeniem z wyselekcjonowan Mediaexpert.plПоскаржитись | 5 zł |
ANIMONDA Vom Feinsten Adult kurczak, jaja i szynka 150gAromatyczna, mokra karma w formie pasztetu zalecana szczególnie psom ras małych. W skład karmy wchodzą jedne z ulubionych prz... щеysmaków psów: jajka, kurczak i szynka. Karma składa się wyłącznie z wysokiej jakości produktów i wyselekcjonowan Fera.plПоскаржитись | 4 zł |
Karma mokra dla psa ANIMONDA Vom Feinsten, kurczak, jajka, szynka, 150 gDelikatesowy pasztet Vom Fein z kawałeczkami kurczaka i dodatku szynki z jajkiem idealnie pasuje na codzienny posiłek dla dor... щеosłego psa. By zapewnić im dobre... EmpikПоскаржитись | 5 zł |
ANIMONDA - Vom Feinsten classic kurczak/jajko/szynka dla psa 150g | 5 zł |
ANIMONDA Vom Feinsten Classic smak: kurczak, jajko + szynka 150g | 6 zł |
Серія Animonda Vom Feinsten
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 25%, курка 8%, суперпреміум
від 27 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (25% птиця, свинина, яловичина, телятина 8%), клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, курка 16%, індичка, яловичина, молоко і молочні продукти, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, йогурт, вівсяні пластівці, клас: суперпреміум
від 20 zł
вологий корм, 0.1 кг, 6 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: птиця, суперпреміум
від 23 zł
вологий / консерви, 22 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (25% індичка, яловичина, свинина 8%, ягня), клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо і субпродукти (курка, свинина, яловичина, баранина 8%), суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, печінка, клас: суперпреміум
від 143 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: борошно з м'яса птиці, рис, кукурудза, жир, глютен, печінка птиці, суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, 24 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, свинина, індичка, мінерали, олії, жири, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, курка, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: куряча печінка, свинина, яловичина, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо і субпродукти (25% яловичина, курка, свинина), суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 59% м'ясо та м'ясні продукти (35% яловичина, свинина), овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, індичка, лосось, овочі, мінерали, трави, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, баранина, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, морква, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, яловичина, домашня птиця, 14% оленина, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: птиця, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, йогурт, вівсяні пластівці, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка 25%, баранина 8%, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, яловичина, домашня птиця, 14% оленина, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 59% (25% птиця, свинина, яловичина), 4% макарони, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка, сир, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: 85% м'ясо та субпродукти, м'ясний сік, трави, фрукти, лохина, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: північноатлантичний мінтай 26%, свинина, курка, індичка, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: субпродукти, 84% індичка, 10% шинка, 4% пшениця, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 57% м'ясо та м'ясні продукти, яйце та яєчні продукти (2% яйце), мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та субпродукти, м'ясний сік, трави, фрукти, лохина, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, свинина, яловичина, шинка, клас: суперпреміум