Корм для собак Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart 6 шт
Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart 6 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart 6 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Animonda vom Feinsten Junior, 6 x 150 g - Drób z sercami indyczymiOdpowiednie żywienie psów w okresie dorastania jest niewwykle ważne, ponieważ wpływa ono na ich całe późniejsze życie. Animonda vom Feinsten Junior spełnia najwyższe wymagania żywieniowe psów powyżej 2 miesięcy życia, dostarczając nadwyżkę kalorii oraz optymalną ilość witamin i minerałów. W składzie nie ma dodatku zbóż i soi, co czyni karmę wyjątko... щеwo delikatną dla przewodu pokarmowego szczeniąt. Karmiąc swojego psa karmą Animonda vom Feinsten Junior, zapewniasz mu dokładnie to, czego potrzebuje - łatwoprzyswajal Bitiba.plПоскаржитись | 28 zł |
animonda vom Feinsten Junior, 6 x 150 g - Drób z sercami indyczymiOdpowiednie żywienie psów w okresie dorastania jest niewwykle ważne, ponieważ wpływa ono na ich całe późniejsze życie. animonda vom Feinsten Junior spełnia najwyższe wymagania żywieniowe psów powyżej 2 miesięcy życia, dostarczając nadwyżkę kalorii oraz optymalną ilość witamin i minerałów. W składzie nie ma dodatku zbóż i soi, co czyni karmę wyjątko... щеwo delikatną dla przewodu pokarmowego szczeniąt. Karmiąc swojego psa karmą animonda vom Feinsten Junior, zapewniasz mu dokładnie to, czego potrzebuje - łatwoprzyswajal Zooplus.plПоскаржитись | 24 zł |
Animonda vom Feinsten Junior, 6 x 150 g - Drób z sercami indyczymi | 28 zł |
Серія Animonda Vom Feinsten
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 42% м'ясо та м'ясні продукти (курка, свинина), 15% лосось, 6% креветки, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та субпродукти 63% (свинина, яловичина, 15% куряча печінка), клас: суперпреміум
від 23 zł
вологий корм, 0.1 кг, 6 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 23% яловичина, 10% баранина, індичка, курка, кролик, свинина, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птиця, свинина, яловичина, 8% ягня, 4% пшениця, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, сир, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (35% яловичина, 8% серце індички), клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо та м'ясні продукти (яловичина, 14% куряча печінка, свинина), суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, в составе: свинина, курка, 15% індичих сердець, яловичина, мінерали, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% яловичина, курка, свинина, індичка, 4% лосося, шпинат, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 59% (25% птиця, свинина, яловичина), 4% макарони, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: птах, свинина, філе сайди, суперпреміум
від 24 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, свинина, індичка, мінерали, олії, жири, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 23% яловичина, 10% баранина, індичка, курка, кролик, свинина, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (25% птиця, свинина, яловичина, телятина 8%), клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% курка, яловичина 4%, свинина, індичка, морква 2%, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, яловичина, тріска, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
від 78 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 18 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: птах, свинина, філе сайди, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (свинина, яловичина, кролик 8%, птиця), клас: суперпреміум
від 29 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, 25% індичка, 8% кролик, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка, сир, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
Модификації Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart
Ціни на Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart |
---|---|---|---|---|
Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart 1 шт | від 14 zł | 2 пропозиції | ||
Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart 6 шт | від 24 zł | 3 пропозиції | ||
Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart 24 шт | від 90 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо качки і субпродукти, рис, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина), вода, олія, мінерали, клітковина, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, серце індички, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 40% яловичина, 28% курка, карбонат кальцію, масло лосося, клас: суперпреміум