Karm dla psów Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal 6 szt.
Zamknij
Menu
Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal 6 pcs 1 szt.6 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Animonda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Animonda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal 6 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
animonda Vom Feinsten Adult 6 × 150 g Cielęcina i dróbSzczególny dobór i wyjątkowa jakość surowców mięsnych zapewniają niezrównaną rozkosz kulinarną. Pasztety z drobnymi kawałkami... więcejzapewniają dorosłym psom wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów dużych ras; dalsze informacje uzyskasz pod adresem: info@a Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 27 zł |
animonda vom Feinsten Adult, bezzbożowa, 6 x 150 g - Drób z cielęcinąanimonda vom Feinsten Adult to karma dla dorosłych psów w praktycznych tackach, która została wyprodukowana tylko i wyłącznie... więcejze starannie wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 28 zł |
animonda vom Feinsten Adult, 6 x 150 g - Drób z cielęciną | 28 zł |
animonda vom Feinsten, 6 x 150 g + budyń, czysty indyk, 3 x 85 g gratis! -animonda vom Feinsten to karma mokra o najwyższej jakości. Została wyprodukowana z uwzględnieniem potrzeb danego gatunku, dla... więcejtego możesz być pewien, ze podajesz psu to, co najlepsze. Karma jest doskonale zbilansowana i zawiera wartościowe składniki. Kup teraz 6 x 150 g karmy mokrej dla psa animonda vom Feinsten, a 3 x 85 g budyniu animonda vom Feinsten Adult, czysty indyk otrzymasz gratis! animonda vom Feinsten Adult w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów. Odpowiednia również dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym, a także dla psów - alergików. Brak zbóż i soi ułatwia trawienie karmy oraz jej wysoką przyswajalność. Wyprodukowana tylko z mięsa: dostarcza białek zwierzęcych wysokiej jakości i jest lekkostrawna. Zbilansowana i pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 28 zł |
animonda vom Feinsten Adult, bezzbożowa, 6 x 150 g - Drób z cielęciną | 28 zł |
Seria Animonda Vom Feinsten
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 25%, kurczak 8%, super premium
od 23 zł
mokra karma, 22 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby 63% (indyk 25%, wołowina, wieprzowina 8%, jagnięcina), klasa: super premium
od 143 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, ryż, kukurydza, tłuszcz, gluten, wątroba drobiowa, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wątróbka z kurczaka, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, kurczak, super premium
od 90 zł
mokra karma, 24 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, podroby, wieprzowina, indyk, minerały, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 63% mięsa i podrobów (kurczak, wieprzowina, wołowina, jagnięcina 8%), super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, wołowina, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wieprzowina, indyk, łosoś, warzywa, minerały, zioła, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 59% mięso i przetwory mięsne (35% wołowina, wieprzowina), warzywa, składniki mineralne, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, marchewka, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, jagnięcina, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 63% mięsa i podrobów (25% wołowiny, kurczaka, wieprzowiny), super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, wołowina, drób, 14% dziczyzna, składniki mineralne, klasa: super premium
od 79 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 18 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina, filet z kurczaka, wieprzowina, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.75 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ptak, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 57% mięso i przetwory mięsne, owoce (2% banan, 2% morela), składniki mineralne, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ptak, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, klasa: super premium
Modyfikacje Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal
Ceny na Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal |
---|---|---|---|---|
Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal 1 szt. | od 4 zł | 6 oferty | ||
Animonda Vom Feinsten Adult Poultry/Veal 6 szt. | od 27 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 23 zł
mokra karma, 22 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby 63% (indyk 25%, wołowina, wieprzowina 8%, jagnięcina), klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 40%, papaja 4%, ryż 2%, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: cielęcina 67%, rosół, ryż 3%, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 40%, ananas 4%, ryż 2%, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, drób, białka, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 40%, szynka 4%, ryż 1,5%, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 67%, ryż 1,5%, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: tuńczyk 51%, ryż 1,5%, klasa: super premium
od 27 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kaczka, klasa: super premium
od 25 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: konina, węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium