Корм для собак Animonda Vom Feinsten Adult Turkey/Lamb 22 шт
Закрити
Шапка
Animonda Vom Feinsten Adult Turkey/Lamb 22 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Vom Feinsten Adult Turkey/Lamb 22 шт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
animonda Vom Feinsten Karma dla dorosłych mokra karma dla dorosłych psów zDelikatny: dzięki drobnej konsystencji paszteciki są dokładnie tym, czego potrzebują dorosłe psy. Aby uniknąć nudy, karma dla... щеpsów jest dostępna w różnych rodzajach
Naturalnie: bezzbożowa (bez glutenu) mokra karma jest przygotowywana ze specjalnie wyselekcjonowan Amazon.plПоскаржитись | 35 zł |
animonda Vom Feinsten Adult 6 × 150 g Indyk z jagnięcinąSzczególny dobór i wyjątkowa jakość surowców mięsnych zapewniają niezrównaną rozkosz kulinarną. Pasztety z drobnymi kawałkami... щеzapewniają dorosłym psom wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów dużych ras; dalsze informacje uzyskasz pod adresem: info@a Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 23 zł |
animonda vom Feinsten Adult, bezzbożowa, 6 x 150 g - Indyk z jagnięcinąanimonda vom Feinsten Adult to karma dla dorosłych psów w praktycznych tackach, która została wyprodukowana tylko i wyłącznie... щеze starannie wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 28 zł |
Animonda vom Feinsten Adult, 6 x 150 g - Indyk z jagnięciną | 28 zł |
animonda vom Feinsten, 6 x 150 g + budyń, czysty indyk, 3 x 85 g gratis! -animonda vom Feinsten to karma mokra o najwyższej jakości. Została wyprodukowana z uwzględnieniem potrzeb danego gatunku, dla... щеtego możesz być pewien, ze podajesz psu to, co najlepsze. Karma jest doskonale zbilansowana i zawiera wartościowe składniki. Kup teraz 6 x 150 g karmy mokrej dla psa animonda vom Feinsten, a 3 x 85 g budyniu animonda vom Feinsten Adult, czysty indyk otrzymasz gratis! animonda vom Feinsten Adult w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów. Odpowiednia również dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym, a także dla psów - alergików. Brak zbóż i soi ułatwia trawienie karmy oraz jej wysoką przyswajalność. Wyprodukowana tylko z mięsa: dostarcza białek zwierzęcych wysokiej jakości i jest lekkostrawna. Zbilansowana i pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 28 zł |
Animonda vom Feinsten Adult, bezzbożowa, 6 x 150 g - Indyk z jagnięciną | 28 zł |
Серія Animonda Vom Feinsten
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 23% яловичина, 10% баранина, індичка, курка, кролик, свинина, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (35% яловичина, 8% серце індички), клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% яловичина, курка, свинина, індичка, 4% лосося, шпинат, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, в составе: свинина, курка, 15% індичих сердець, яловичина, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: птах, свинина, філе сайди, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 59% (25% птиця, свинина, яловичина), 4% макарони, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, 25% індичка, 8% кролик, суперпреміум
від 24 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, свинина, індичка, мінерали, олії, жири, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% курка, яловичина 4%, свинина, індичка, морква 2%, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (25% птиця, свинина, яловичина, телятина 8%), клас: суперпреміум
від 78 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 18 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: птах, свинина, філе сайди, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, яловичина, тріска, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 25% домашня птиця, яловичина, свинина, 8% телятина, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (свинина, яловичина, кролик 8%, птиця), клас: суперпреміум
від 23 zł
вологий корм, 0.1 кг, 6 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, 25% індичка, 8% кролик, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка, сир, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичину, філе індички, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, свинина, індичка, мінерали, олії, жири, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 25% м'ясо птиці, яловичина, свинина, 4% лапша, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, свинина, яловичина, шинка, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 27 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (25% птиця, свинина, яловичина, телятина 8%), клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, папайя 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: телятина 67%, бульйон, рис 3%, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, яблука 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, ананас 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 67%, рис 1.5%, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, шинка 4%, рис 1.5%, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: тунець 51%, рис 1,5%, клас: суперпреміум
від 25 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: конина, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум