Корм для собак Animonda Vom Feinsten Junior Turkey/Lamb 150 g 1 шт
Закрити
Шапка
Animonda Vom Feinsten Junior Turkey/Lamb 150 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Vom Feinsten Junior Turkey/Lamb 150 g 1 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ANIMONDA VOM FEIN Karma mokra dla SZCZENIĄT indyk jagnięcina 150g DARMOWA | 5 zł |
Animonda AN 82985 VOM F. PIES PUPPY INDYK Z JAGN.150G SZALKA | 14 zł |
ANIMONDA Vom Feinsten Junior szalki z indykiem i jagnięciną 150 gAnimonda Vom Feinsten Junior to mokra karma dedykowana wszystkim dorastającym psom w pierwszym roku życia, bez względu na ras... щеę. Wykonana z najwyższej jakości... EmpikПоскаржитись | 4 zł |
Animonda vom Feinsten Dog Junior Indyk i Jagnięcina 150g | 5 zł |
ANIMONDA Dog Vom Feinsten Junior: indyk/jagnię 150g | 6 zł |
Серія Animonda Vom Feinsten
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, 25% індичка, 8% кролик, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 59% (25% птиця, свинина, яловичина), 4% макарони, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% курка, яловичина 4%, свинина, індичка, морква 2%, суперпреміум
від 24 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, свинина, індичка, мінерали, олії, жири, клас: суперпреміум
від 78 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 18 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: птах, свинина, філе сайди, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (25% птиця, свинина, яловичина, телятина 8%), клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 25% домашня птиця, яловичина, свинина, 8% телятина, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, яловичина, тріска, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
від 23 zł
вологий корм, 0.1 кг, 6 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, 25% індичка, 8% кролик, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (свинина, яловичина, кролик 8%, птиця), клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичину, філе індички, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка, сир, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 25% м'ясо птиці, яловичина, свинина, 4% лапша, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, свинина, індичка, мінерали, олії, жири, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% яловичина, курка, свинина, 5% індичка, морква 2%, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, свинина, яловичина, шинка, клас: суперпреміум
від 79 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 18 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичину, філе індички, суперпреміум
від 27 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (25% птиця, свинина, яловичина, телятина 8%), клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 30% яловичина, м'ясо птиці, свинина, 4% картопля, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, йогурт, вівсяні пластівці, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та субпродукти 63% (свинина, яловичина, 15% куряча печінка), клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: куряча печінка, свинина, яловичина, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: 85% м'ясо та субпродукти, м'ясний сік, трави, фрукти, лохина, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: субпродукти, яловичина 30%, птиця 10%, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: куряче філе 51%, алое 5%, рис 2%, олія 1.7%, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження (70 % телятина), бульйон, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина 60%), рослинні похідні, олії, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум