Karm dla psów Animonda Vom Feinsten Junior Turkey/Lamb 150 g 1 szt.
Zamknij
Menu
Animonda Vom Feinsten Junior Turkey/Lamb 150 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Animonda Vom Feinsten Junior Turkey/Lamb 150 g 1 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ANIMONDA VOM FEIN Karma mokra dla SZCZENIĄT indyk jagnięcina 150g DARMOWA | 5 zł |
Animonda AN 82985 VOM F. PIES PUPPY INDYK Z JAGN.150G SZALKA | 14 zł |
ANIMONDA Vom Feinsten Junior szalki z indykiem i jagnięciną 150 gAnimonda Vom Feinsten Junior to mokra karma dedykowana wszystkim dorastającym psom w pierwszym roku życia, bez względu na ras... więceję. Wykonana z najwyższej jakości... EmpikZłóż skargę | 4 zł |
Animonda vom Feinsten Dog Junior Indyk i Jagnięcina 150g | 5 zł |
ANIMONDA Dog Vom Feinsten Junior: indyk/jagnię 150g | 6 zł |
Seria Animonda Vom Feinsten
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ptak, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, wołowina, drób, 14% dziczyzna, składniki mineralne, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina, filet z kurczaka, wieprzowina, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, pomidory, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 57% mięso i przetwory mięsne, owoce (2% banan, 2% morela), składniki mineralne, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 63% mięso i przetwory, 24% wołowina, wieprzowina, kurczak), rosół, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, klasa: super premium
od 79 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 18 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, filet z indyka, wieprzowina, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 22% kurczak, wołowina, wieprzowina, 2% szynka, 2% jajko, składniki mineralne, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, filet z indyka, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: indyk 25%, jagnięcina 8%, podroby, składniki mineralne, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 63% mięso i podroby (20% drób, wieprzowina, wołowina), super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 57% mięso i przetwory mięsne, owoce, składniki mineralne, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk 44%, rosół, pstrąg 7,5%, łosoś 7,5%, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, 84% indyk, 10% szynka, 4% pszenica, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, filet z indyka, wieprzowina, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 57% mięso i produkty mięsne, jaja i produkty jajeczne (2% jaj), składniki mineralne, klasa: super premium
od 112 zł
mokra karma, 0.1 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: podroby, wołowina 30%, drób 10%, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: 85% mięso i podroby, sok mięsny, zioła, owoce, jagody, minerały, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby 63% (wieprzowina, wołowina, 15% wątróbka drobiowa), klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, wołowina, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: podroby, wołowina 30%, drób 10%, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 51%, aloes 5%, ryż 2%, olej słonecznikowy 1,7%, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, drób, białka, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (70% cielęciny), bulion, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso i podroby (wołowina 60%), produkty pochodzenia roślinnego, oleje, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, warzywa, jajka, mleko, tłuszcze, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 44% kurczak, 26% łosoś, 3% skrobia, 1% błonnik, 0,5% olej z łososia, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, klasa: super premium