Karm dla psów Josera JosiDog Regular 4.5 kg
Josera JosiDog Regular 4.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Josera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Josera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Josera JosiDog Regular 4.5 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Josera JosiDog Regular 45 kg 91001045 | 139 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Regular Drób 5 x 900 gJosiDog Regular to karma dla psów z lekko podwyższonym zapotrzebowanie Electro.plZłóż skargę | 75 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Regular Drób 5 x 900 gJosiDog Regular to karma dla psów z lekko podwyższonym zapotrzebowanie Avans.plZłóż skargę | 75 zł |
Josera JOSERA JosiDog Regular Adult 5x900 g | 77 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Regular Drób 5 x 900 gJosiDog Regular to karma dla psów z lekko podwyższonym zapotrzebowanie Mediaexpert.plZłóż skargę | 75 zł |
JosiDog Regular 5 x 900 gJosiDog Regular to karma dla psów z lekko podwyższonym zapotrzebowaniem energetycznym. Oficjalny partner Josera Josera.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 80 zł |
JOSERA JosiDog Regular Adult 5x900 gPełnoporcjowa, sucha karma dla psów o wzmożonej aktywności fizycznej i psychicznej oraz o podwyższonym zapotrzebowaniu energe... więcejtycznym. Receptura oparta jest na kukurydzy i drobiu. Węglowodany pochodzą z kukurydzy. Karma została wzbogacona o cykorię, która jest naturalnym źródłem inuliny poprawiającej mikroflorę jelit. Nowozelandzkie małże zielone dostarczają glukozaminy i chondroityny, wzmacniających cały układ kostno-szkielet Fera.plZłóż skargę | 77 zł |
Seria Josera JosiDogPorównaj w tabeli →
od 94 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 175 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 144 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 175 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla ciężarnych, dla karmiących, do karmienia szczeniąt, v sostave: mięso drobiowe (36%), ryż, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: drób, ryż, kukurydza, tłuszcz, buraki, łosoś, proteiny, małże, cykoria, klasa: super premium
od 16 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na serce, na stawy, dla wzroku, dla funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, dla funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 165 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 13 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na serce, na stawy, v sostave: kukurydza, jęczmień, drób, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 64 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na serce, na stawy, v sostave: kukurydza, jęczmień, drób, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 127 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kukurydza, jęczmień, białko drobiowe suszone, błonnik, tłuszcz, klasa: premium
od 63 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na serce, na stawy, dla wzroku, dla funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 129 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 15 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 166 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: jagnięcina, kukurydza, małże nowozelandzkie, ryż, jęczmień, klasa: premium
od 17 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 89 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: drób, kukurydza, jęczmień, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: drób, kukurydza, jęczmień, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
Modyfikacje Josera JosiDog Regular
Ceny na Josera JosiDog Regular |
---|---|---|---|---|
Josera JosiDog Regular 0.9 kg | od 17 zł | 7 oferty | ||
Josera JosiDog Regular 2.7 kg | od 37 zł | 10 oferty | ||
Josera JosiDog Regular 4.5 kg | od 75 zł | 7 oferty | ||
Josera JosiDog Regular 15 kg | od 129 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 65 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 85 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 85 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, ryż, tłuszcz, błonnik, minerały, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium