Корм для собак Josera JosiDog Regular 4.5 кг
Josera JosiDog Regular 4.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera JosiDog Regular 4.5 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Josera JosiDog Regular 45 kg 91001045 | 139 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Regular Drób 5 x 900 gJosiDog Regular to karma dla psów z lekko podwyższonym zapotrzebowanie Electro.plПоскаржитись | 75 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Regular Drób 5 x 900 gJosiDog Regular to karma dla psów z lekko podwyższonym zapotrzebowanie Avans.plПоскаржитись | 75 zł |
Josera JOSERA JosiDog Regular Adult 5x900 g | 77 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Regular Drób 5 x 900 gJosiDog Regular to karma dla psów z lekko podwyższonym zapotrzebowanie Mediaexpert.plПоскаржитись | 75 zł |
JosiDog Regular 5 x 900 gJosiDog Regular to karma dla psów z lekko podwyższonym zapotrzebowaniem energetycznym. Офіційний партнер Josera Josera.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 80 zł |
JOSERA JosiDog Regular Adult 5x900 gPełnoporcjowa, sucha karma dla psów o wzmożonej aktywności fizycznej i psychicznej oraz o podwyższonym zapotrzebowaniu energe... щеtycznym. Receptura oparta jest na kukurydzy i drobiu. Węglowodany pochodzą z kukurydzy. Karma została wzbogacona o cykorię, która jest naturalnym źródłem inuliny poprawiającej mikroflorę jelit. Nowozelandzkie małże zielone dostarczają glukozaminy i chondroityny, wzmacniających cały układ kostno-szkielet Fera.plПоскаржитись | 77 zł |
Серія Josera JosiDogПорівняти в таблиці →
від 94 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 144 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 129 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 15 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 166 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: ягня, кукурудза, новозеландські мідії, рис, ячмінь, клас: преміум
від 17 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 89 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для серця, в составе: домашня птиця, кукурудза, ячмінь, новозеландські мідії, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 2.7 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 16 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для серця, в составе: домашня птиця, кукурудза, ячмінь, новозеландські мідії, клас: суперпреміум
від 36 zł
сухий корм, 2.7 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 2.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 12 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 37 zł
сухий корм, 2.7 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (дичина 4%), крупи, риба та рибні продукти, клас: преміум
від 56 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (курка 4%), пластівці, рослинні субпродукти, клас: преміум
від 65 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
Модификації Josera JosiDog Regular
Ціни на Josera JosiDog Regular |
---|---|---|---|---|
Josera JosiDog Regular 0.9 кг | від 17 zł | 7 пропозицій | ||
Josera JosiDog Regular 2.7 кг | від 37 zł | 10 пропозицій | ||
Josera JosiDog Regular 4.5 кг | від 75 zł | 7 пропозицій | ||
Josera JosiDog Regular 15 кг | від 129 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 65 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 85 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 85 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: кукурудза, білок свійської птиці, рис, жир, клітковина, мінерали, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум