Ціни на Brit Premium Light 3 кг
Фото 11 | від 32 до 82 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 3; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; для активних собак; в списокмої списки |
3 кг15 кг | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Brit Premium Light z nadwagą o smaku indyka 3 kg (859Pełnoporcjowa karma z indykiem i owsem dla psów wszystkich ras z nadwagą. Wysoko w indyku. Działanie uspokajające i... щеzdrowie sercaWysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 ma pozytywny wpływ na pracę serca. Rumianek i jagody działają uspokajająco. Optymalne zarządzanie wagąZredukowany poziom tłuszczu i energii w celu utrzymania idealnej masy ciała. Wspomaganie stawów i mobilnościChond Rozetka.plПоскаржитись | 39 zł |
Brit Premium by Nature Light 3 kgBrit Premium by Nature Light 3 kg Uniwersalne Jab?ko, Kurczak, Kukurydza, Indyk Proshop.plПоскаржитись | 82 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Light Indyk z owsem 3 kgBrit Premium Light to starannie skompletowana karma z indykiem i kurczakiem dla dorosłych psów wszystkich ras z ten... щеdencją do tycia i/lub nadwagą. Electro.plПоскаржитись | 36 zł |
Brit, karma dla psów, Premium By Nature Light, 3kgKarma sucha dla psa Brit Premium By Nature Light 3kg Naturalna karma dla psów z tendencją do nadwagi/ po zabiegu ka... щеstracji, z obniżoną zawartością glutenu, z... EmpikПоскаржитись | 32 zł |
Brit Premium By Nature Light - sucha karma dla psa 3kg BP93Brit Premium By Nature Light - karma sucha dla psa, który musi dbać o wagę Marka Brit została stworzona w 1994 w cz... щеeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związki z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Light. Light - Indyk i Kurczak Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Light. Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich psów dorosłych, które muszą w specjalny sposób dbać o utrzymanie wagi. Ponieważ ma ona obniżoną zawartość tłuszczu do 8% oraz oparta jest o kompozycje lekkich mięs - indyka i kurczaka, które zawarte są zarówno w firmie dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 38 zł |
Brit PREMIUM BY NATURE Light - sucha karma z indykiem i owsem dla psów dorAkces-markt.pl Поскаржитись | 44 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Light Indyk z owsem 3 kgBrit Premium Light to starannie skompletowana karma z indykiem i kurczakiem dla dorosłych psów wszystkich ras z ten... щеdencją do tycia i/lub nadwagą.... Avans.plПоскаржитись | 36 zł |
Brit Premium By Nature Light 3 kg | 56 zł |
Brit Premium By Nature Light 3kgSpecyfikacja Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Omega-3 Zawiera witaminy Witamina E... щеZawiera witaminy Witamina A Wiek zwierzęcia Dorosły Specyficzne potrzeby zwierzęcia Tendencja do nadwagi Waga produktu 3 kg Smak karmy Turcja Dodatki do żywności dla zwierząt domowych witamina A (3a672a) 20000 IU, witamina D3 (E671) 1200 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 500 mg, L-karnityna (3a910) 100 mg, biotyna (3a880) 0,6 mg, cholina (3a890) chelat 600 mg, cynk i hydrat kwasu (3b606) 90 mg, hydrat kwasu chelat żelaza (E1) 80 mg, chelat manganu aminokwasów hydrat (E5) 35 mg, jodek potasu (3b201) 0,65 mg, chelat miedzi hydrat kwasu (E4) 15 mg, formy organiczne selenu, który jest wytwarzany przez Saccharomyces cerevisiae, CNCM I-3060 (3b8.10) 0,2 mg. Zawiera przeciwutleniac ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 66 zł |
BRIT Premium By Nature Light Turkey and Oat 3 kgPełnoporcjowa karma, z indykiem i owsem, dla psów wszystkich ras, z nadwagą lub tendencją do tycia.
Wysokiej jakośc... щеi karma, zawierająca dużą ilość mięsa z indyka. Dzięki niskiemu poziomowi tłuszczu i energii, karma pomaga obniżyć masę ciała psa. Lekkostrawne białko wspiera pracę mięśni, odżywia je, a jednocześnie dostarcza odpowiednią ilość składników, niezbędnych dla zdrowia i zachowania witalności psa.
Najważniej Fera.plПоскаржитись | 32 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Light Indyk z owsem 3 kgBrit Premium Light to starannie skompletowana karma z indykiem i kurczakiem dla dorosłych psów wszystkich ras z ten... щеdencją do tycia i/lub nadwagą.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 36 zł |
Brit Premium By Nature Light 3kg | 38 zł |
Brit Premium By Nature Light Indyk Niskokaloryczna 3kg | 44 zł |
Brit Premium By Nature Light 3kg | 45 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!