Корм для собак Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 1 кг
Закрити
Шапка
Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 1 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Puppy Kurczak i owady 1 kgPełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o szczeniętach i młodych psach wszystkich ras (od 4. tygodn... щеia do 12. miesiąca życia). Electro.plПоскаржитись | 26 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Puppy Kurczak i owady 1 kgPełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o szczeniętach i młodych psach wszystkich ras (od 4. tygodn... щеia do 12. miesiąca życia).... Avans.plПоскаржитись | 26 zł |
Brit Care Dog Sustainable Puppy Chicken Insect 1kgSpecyfikacja Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Bez l... щеaktozy Tak Forma dawkowania Stały Bez soi Tak Wiek zwierzęcia Szczenięta Bez konserwantów Tak Rasa psa Każda rasa Rodzaj zwierzęcia Pies Bez cukru Tak Rodzaj opakowania Plastikowa torba Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Bezglutenowe Nie Smak karmy Kurczak Smak karmy Owady Waga produktu 1 kg Brak sztucznych barwników Tak Popiół surowy 5,9% Zawartość wilgoci 10% Białko 31% Włókna surowe 1,5% Zawartość tłuszczu 19% Szerokość 200mm Długość 80mm Wysokość 200mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 52 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Puppy Kurczak i owady 1 kgPełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o szczeniętach i młodych psach wszystkich ras (od 4. tygodn... щеia do 12. miesiąca życia).... Mediaexpert.plПоскаржитись | 19 zł |
Brit Care Sustainable Puppy Chicken & Insect - sucha karma dla szczeniąt -Akces-markt.pl Поскаржитись | 30 zł |
BRIT Care Sustainable Puppy z kurczakiem i insektami 1 kgPlanet-friendly Formula Chicken & Insect dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras (4 tygodnie - 12 miesięcy). Komplet... щеna karma dla psów. Superpremium, zrównoważona i ekologiczna karma dla zdrowego trawienia, zmniejszenia stresu, optymalnego rozwoju fizycznego i wsparcia odporności. Idealna dla szczeniąt wszystkich ras. Zawiera lekkostrawne i wartościowe odżywczo białka z kompletem aminokwasów dla doskonałego napięcia mięśniowego i zdrowych tkanek. Formuła bezglutenowa jest odpowiednia dla prawidłowego trawienia szczeniąt w okresie wzrostu. Karma ekologiczna oparta na zrównoważonych białkach i składnikach o 35% mniejszym wpływie na środowisko. Zdrowy rozwój - kwasy tłuszczowe Omega-3 DHA i EPA wspomagają prawidłowy rozwój mózgu i serca.Odporność - Probiotyki i antyoksydanty wzmacniają układ odpornościowy i wspomagają zdrowie układu pokarmowego Odporność - Probiotyki i antyoksydanty wzmacniają układ odpornościowy i wspomagają zdrowie układu pokarmowegoNisk Fera.plПоскаржитись | 23 zł |
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: 62% курка, 15% печінка, 8% лосось, бульйон, обліпиха, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: індичка, лосось, качка, курка, суперпреміум
від 13 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, сироватка, крохмаль, масло, білок гороху
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: дегідроване борошно лосося 22%, горошок, курячий білок 10%, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
Переваги корму:
- жирні кислоти омега-3 DHA та EPA підтримують нормальний розвиток мозку та серця
- пробіотики та антиоксиданти зміцнюють імунну систему та підтримують здоров'я травної системи
Модификації Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect
Ціни на Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect |
---|---|---|---|---|
Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 1 кг | від 19 zł | 6 пропозицій | ||
Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 3 кг | від 51 zł | 7 пропозицій | ||
Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 12 кг | від 150 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: борошно баранини 21%, злаки, овочі, жири, рибне борошно, трави, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для серця, для кісток, в составе: лосось, качка, домашня птиця, рис, лушпиння насіння подорожника, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, протеїни, овочі, клас: суперпреміум
від 36 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, лосось, качка, картопля, клас: преміум
від 17 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для кісток, в составе: білок птиці та свинини, рис 20%, ячмінь, кукурудза, жир птиці
від 12 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 38 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, лосось
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум