Корм для кішок Brit Care GF Senior Weight Control 2 kg
Brit Care GF Senior Weight Control 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care GF Senior Weight Control 2 kg
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT Care Grain Free Senior&Weight Control z Kurczakiem 2 kg 8595602540945 | 66 zł |
Brit Care Cat GF Senior Weight Control 2kgBrit Care Cat Grain Free SENIOR AND WEIGHT CONTROL Kompletna karma dla kotów starszych (powy?ej 7 lat). Nadaje si? równie? dl... щеa sterylizowanych kotów seniorów. Hypoalergiczna mieszanka bez zbó? z bia?kiem pochodz?cym z wysokiej jako?ci mi?sa, zapewniaj?ca niezb?dne witaminy i minera?y oraz energi? potrzebn? do aktywnego stylu ?ycia. W po??czeniu z tauryn? przyczynia si? do dobrego wzroku i zdrowego serca... Proshop.plПоскаржитись | 81 zł |
Karma dla kota BRIT CARE Senior Weight Control Świeży Kurczak 2 kgKarma dla kota BRIT CARE Senior Weight Control Świeży Kurczak 2 kg bezzbożowa. Hypoalergiczna formuła dla starszych kotów ora... щеz kotów sterylizowanych Electro.plПоскаржитись | 65 zł |
Karma dla kota BRIT CARE Senior Weight Control Świeży Kurczak 2 kgKarma dla kota BRIT CARE Senior Weight Control Świeży Kurczak 2 kg bezzbożowa. Hypoalergiczna formuła dla starszych kotów ora... щеz kotów sterylizowanych Avans.plПоскаржитись | 65 zł |
BRIT CARE CAT Grain-Free SENIOR Weight Control 2 kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASBRIT CARE CAT Grain-free Senior 2kg
BEZZBOŻOWA, HIPOALERGICZNA FORMUŁA ZE ŚWIEŻYM KURCZAKIEM DLA STARSZYCH KOTÓW (POWYŻEJ... ще7 ROKU ŻYCIA) ORAZ KOTÓW STERYLIZOWANYCH
BRIT CARE GRAIN-FREE bezzbożowa, hypoalergiczna formuła dla starszych kotów oraz kotów sterylizowanych
SKŁAD:
dehydratyzowan zoo24.plПоскаржитись | 64 zł |
ще 11 пропозицій
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: 62% курка, 15% печінка, 8% лосось, бульйон, обліпиха, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: індичка, лосось, качка, курка, суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: дегідроване борошно лосося 22%, горошок, курячий білок 10%, суперпреміум
від 13 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, білок тунця, крохмаль, масло, лляне насіння
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
Модификації Brit Care GF Senior Weight Control
Ціни на Brit Care GF Senior Weight Control |
---|---|---|---|---|
Brit Care GF Senior Weight Control 400 g | від 14 zł | 10 пропозицій | ||
Brit Care GF Senior Weight Control 2 kg | від 48 zł | 16 пропозицій | ||
Brit Care GF Senior Weight Control 7 kg | від 130 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо індички, курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка, індичка, кукурудза, рис, борошно, клітковина, жир, мінерали, олія, суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 8 років, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, печінка, овочі, протеїни, ягоди, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: індичка (18%), рис (18%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: кролик, рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: лосось (20%), рис (16%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум