Корм для кішок Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 6 kg
Фото 3 |
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 6 kg |
|
Збалансований раціон з багатим вмістом поживних речовин. Серед інгредієнтів свіже м'ясо в поєднанні з різноманітними овочами, ягодами і травами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 6 kg
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carnilove Feline Adult Fresh Kurczak Królik 6 kg 6000 g 170875Carnilove Feline Adult Fresh Kurczak Królik 6 kg
Najlepsze produkty dla Twojego zwierzaka.
To, że twój zwierzak rośnie zdro... щеwo i silnie, nigdy nie było łatwiejsze. Amazon.plПоскаржитись | 163 zł |
Carnilove Carnilove Fresh For Adults Cats Chicken & Rabbit 6 kg - sucha kaCarnilove Fresh For Adults Cats Chicken & Rabbit 6 kg - sucha karma dla dorosłych kotów z kurczakiem i królikiem 6kg Max&mrau.plПоскаржитись | 155 zł |
Carnilove Fresh Chicken & Rabbit Gourmand - sucha karma dla kota 6 kg CARKCarnilove Fresh Chicken & Rabbit Gourmand - Kurczak, Królik i Kaczka - karma sucha dla kotów dorosłych Carnilove jest czeską... щеmarką karm, wytwarzaną przez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych kotów i psów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 157 zł |
Carnilove Fresh Adult, kurczak z królikiem - 2 x 6 kgKoty to drapieżniki, które żywią się małymi ofiarami. Carnilove Fresh Adult Fresh Chicken Rabbit to naturalna receptura, któr... щеa zaspokaja naturalne potrzeby kotów i dostarcza im niezbędnych składników odżywczych, których potrzebują, aby zachować zdrowie. Oprócz wysokiej zawartości mięsa, Carnilove Fresh Adult Chicken Rabbit zawiera również zioła, dzikie owoce i warzywa, takie jak groszek, jabłka i dynia o wysokiej zawartości błonnika, aby zmniejszyć tworzenie się kul włosowych. Dodatek wysokiej jakości oleju z łososia zapewnia niezbędne kwasy tłuszczowe omega dla skóry i sierści. Wreszcie, ta karma dla kotów nie zawiera zbóż, aby zapewnić wysoką tolerancję. Carnilove Fresh Adult z kurczakiem i królikiem w skrócie: Wysokiej jakości karma dla kotów. Naturalna receptura: bogata w świeże mięso, owoce, warzywa i zioła. Wysoka zawartość błonnika: dynia zmniejsza ryzyko powstawania kul włosowych i ułatwia ich naturalną eliminację. Bezzbożowa: wysoka tolerancja. Bogata w białko: zachowuje mięśnie. Kwasy tłuszczowe: olej z łososia dla zdrowej skóry i lśniącej sierści. Z tauryną: wspomaga ostrość widzenia. Prebiotyki: MOS i FOS, wspomagające trawienie. Rokitnik zwyczajny: bogaty w przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 278 zł |
CARNILOVE Adult Gourmand fresh kurczak i królik 6 kgPełnoporcjowa, bezzbożowa, sucha karma dla dorosłych kotów wszystkich ras.Linia karm fresh oparta jest na świeżym mięsie. Świ... щеeżego kurczaka dopełniają tutaj suszony królik i kaczka. Trzy rodzaje mięs, a także podroby zapewniają dostarczenie najwyższej jakości, dobrze strawnego białka zwierzęcego. Węglowodany w karmie pochodzą jedynie z warzyw i owoców. Nie ma w składzie ciężkostrawnych i drażniących zbóż, zrezygnowano nawet z ziemniaków - częstego zamiennika. To wszystko powoduje, że karma nadaje się dla kotów z wrażliwym układem pokarmowym i różnymi problamami z jego strony. Różnorodność mięs zwiększa atrakcyjność i smakowitość karmy, ale przede wszystkim zapewnia całe spektrum składników odżywczych.Karm Fera.plПоскаржитись | 155 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Carnilove Fresh
від 150 zł
сухий корм, 6 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 248 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 55 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 40 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: страус, ягня, індичка, жир, овочі, фрукти, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 40 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
від 139 zł
сухий корм, 6 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 151 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: страус, ягня, індичка, жир, овочі, фрукти, клас: холістик
від 24 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
Аналітичні компоненти на 1 кг: сирий білок 39 %, вміст жиру 18 %, волога 10 %, сира зола 8 %, сира клітковина 3 %, кальцій 1.2 %, фосфор 1 %, натрій 0.4%, магній 0.09%, жирні кислоти омега-3 0.5%, жирні кислоти омега-6 1.8%, ейкозапентаєнова кислота (20:5 n-3) 0.09%, докозагексаєнова кислота (22:6 n-3) 0.12%.
Модификації Carnilove Fresh Chicken/Rabbit
Ціни на Carnilove Fresh Chicken/Rabbit |
---|---|---|---|---|
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 400 g | від 24 zł | 12 пропозицій | ||
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 2 kg | від 59 zł | 6 пропозицій | ||
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 6 kg | від 139 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 139 zł
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, боби, солодку картоплю, протеїни, оленина, лосось, овочі, холістик
від 144 zł
сухий корм, 6.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: форель, солодкий картопля, овочі, протеїни, лосось, холістик
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: курка та індичка 39%, кукурудза, сорго, бурякова пульпа 4.3%, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 155 zł
сухий корм, 7.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, лосось, овочі, яйця, вітаміни, мінерали
від 130 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 93 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, баранина, ячмінь, жом буряків, суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 169 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка 27%, маїс, рис, жир, білок, яблука, риба, суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 18%, курка 17%, маїс, рис, білок, жир, яблука, суперпреміум