Корм для кішок Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 400 g (100 170874)
Фото 3 |
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 400 g |
|
Збалансований раціон з багатим вмістом поживних речовин. Серед інгредієнтів свіже м'ясо в поєднанні з різноманітними овочами, ягодами і травами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 400 g
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CARNILOVE Kot Adult Fresh Chicken Rabbit dwupak 2 x 400 g pełnoporcjowa ka | 60 zł |
Carnilove CARNILOVE Cat fresh Chicken&Rabbit 400g - bezzbożowa karma dla d | 24 zł |
Carnilove Fresh Chicken & Rabbit Gourmand - sucha karma dla kota 400g CARK | 27 zł |
Karma sucha dla kota Carnilove Fresh Chicken & Rabbit Gourmand - 400 g CAR | 27 zł |
Carnilove Kot 400g Fresh Chicken&Rabbit | 35 zł |
ще 7 пропозицій
Аналітичні компоненти на 1 кг: сирий білок 39 %, вміст жиру 18 %, волога 10 %, сира зола 8 %, сира клітковина 3 %, кальцій 1.2 %, фосфор 1 %, натрій 0.4%, магній 0.09%, жирні кислоти омега-3 0.5%, жирні кислоти омега-6 1.8%, ейкозапентаєнова кислота (20:5 n-3) 0.09%, докозагексаєнова кислота (22:6 n-3) 0.12%.
Модификації Carnilove Fresh Chicken/Rabbit
Ціни на Carnilove Fresh Chicken/Rabbit |
---|---|---|---|---|
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 400 g | від 24 zł | 12 пропозицій | ||
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 2 kg | від 59 zł | 6 пропозицій | ||
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 6 kg | від 139 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →