Корм для собак Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 1.5 кг
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 1.5 kg 1.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 1.5 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CARNILOVE Canine Adult Fresh Pollo Conejo Joints 15 kg TP-8595602527502Ven | 65 zł |
Carnilove Carnilove Fresh Chicken & Rabbit For Adult 1.5 kg - sucha karmaCarnilove Fresh Chicken & Rabbit For Adult 1.5 kg - sucha karma dla dorosłych psów kurczak królik 1.5kg Max&mrau.plПоскаржитись | 45 zł |
Carnilove Fresh Chicken & Rabbit – sucha karma dla psa 1,5kg CAR91Carnilove Fresh Chicken & Rabbit - Kurczak, Królik i Kaczka - karma sucha dla psów dorosłych Carnilove jest czeską marką kar... щеm, wytwarzaną przez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 40 zł |
Carnilove Dog Fresh Chicken & Rabbit Adult - kurczak i królik 1.5kg | 59 zł |
CARNILOVE Fresh Adult kurczak i królik 1,5 kgBezzbożowa, pełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras.Linia Fresh oparta jest na świeżym mięsie. W karmie... ще40% receptury stanowi świeży kurczak, a następnie suszony królik oraz kaczka. Trzy główne rodzaje mięsa zapewniają różnorodność i dobrą przyswajalność wszystkich składników odżywczych i budulcowych. Takie połączenie jest również bardzo smakowite dla psów.
Karmy Carnilove komponowane są z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych psów. Zawierają głównie mięso, a nie zboża czy zbędne dodatki. Pozostałymi składnikami są warzywa, owoce leśne, a także zioła.Juka Schidigera, nasiona psyllium, cykoria oraz len regulują trawienie i działają osłaniająco na przewód pokarmowy. Olej z łososia jest źródłem łatwo przyswajalnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i -6, dzięki czemu poprawia wygląd skóry i sierści, nawilża i wygładza. Algi są bogate w minerały i witaminy, dopełniają całą mieszankę. Zboża w karmie zostały zastąpione głównie żółtym groszkiem. Brak ziemniaków zmniejsza ilość węglowodanów.Du Fera.plПоскаржитись | 45 zł |
Karma z kurczakiem i królikiem CARNILOVE Fresh Chicken&Rabbit, 1,5 kgPrzeznaczenie karmy Carnilove Adult z kurczakiem i królikiem Kompletna karma przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras.... щеBezzbożowa i niezawierająca ziem... EmpikПоскаржитись | 49 zł |
Серія Carnilove Fresh
від 150 zł
сухий корм, 6 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 248 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 55 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 43 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: страус, ягня, індичка, жир, овочі, фрукти, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 40 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
від 142 zł
сухий корм, 6 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 151 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: страус, ягня, індичка, жир, овочі, фрукти, клас: холістик
від 24 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
Модификації Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit
Ціни на Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 1.5 кг | від 40 zł | 6 пропозицій | ||
Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 12 кг | від 248 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 42 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (65%), горох (8%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо ягняти, рис, кукурудза, борошно, олія, пшениця, ячмінь, печінка, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, баранина, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, рис, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, субпродукти, овочі, олії, жири, рослинні продукти, насіння, клас: преміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: кролик, субпродукти, овочі, олії, жири, насіння, мінерали, дріжджі, клас: преміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум