Корм для собак Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 кг (100 170870)
Фото 8 |
Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 kg 1.5 кг6 кг |
|
Збалансоване харчування, багате свіжим м'ясом в поєднанні з різноманітними овочами, ягодами і травами. Сприяє оптимальному засвоєнню і відмінному травленню, що дозволяє тримати собак малих порід у відмінній фізичній формі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carnilove Carnilove Canine Adult mała świeża jagnięcina strusia 15 kg 1500 | 60 zł |
Carnilove Pies 1,5kg Adult Small Ostrich&Lamb | 65 zł |
Carnilove Fresh Ostrich & Lamb Small Breed - sucha karma dla psa 1,5kg CAR | 43 zł |
Karma dla psa CARNILOVE Small Breed Adult Fresh Ostrich & Lamb, 1,5 kg | 46 zł |
Carnilove Dog Fresh Ostrich & Lamb Adult Small - struś i jagnięcina 1,5kg | 52 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb
Ціни на Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 кг | від 43 zł | 8 пропозицій | ||
Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 6 кг | від 153 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →