Karm dla psów Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 kg (100 170870)
Zdjęcia 8 |
Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 kg 1.5 kg6 kg |
|
Zbilansowana dieta bogata w świeże mięso w połączeniu z różnorodnymi warzywami, jagodami i ziołami. Wspomaga optymalne wchłanianie i doskonałe trawienie, aby utrzymać psy małych ras w doskonałej kondycji fizycznej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carnilove Carnilove Canine Adult mała świeża jagnięcina strusia 15 kg 1500 | 60 zł |
Carnilove Pies 1,5kg Adult Small Ostrich&Lamb | 65 zł |
Carnilove Fresh Ostrich & Lamb Small Breed - sucha karma dla psa 1,5kg CAR | 43 zł |
Karma dla psa CARNILOVE Small Breed Adult Fresh Ostrich & Lamb, 1,5 kg | 46 zł |
Carnilove Dog Fresh Ostrich & Lamb Adult Small - struś i jagnięcina 1,5kg | 52 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb
Ceny na Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 kg | od 43 zł | 8 oferty | ||
Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 6 kg | od 151 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →