Karm dla psów Carnilove Crunchy Snack Ostrich with Blackberries 200 g (103 100406)
Zdjęcia 4 |
Carnilove Crunchy Snack Ostrich with Blackberries 200 g |
|
Poczęstunek ze strusiem dla psów wszystkich ras. Zawiera jeżyny, naturalne źródło przeciwutleniaczy dla zdrowia serca.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Crunchy Snack Ostrich with Blackberries 200 g
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carnilove Crunchy Ostrich with Blackberries 200g | 25 zł |
CARNILOVE Fresh Crunchy Struś z jeżynami - przysmak dla psa - 200 g | 14 zł |
Carnilove Carnilove Dog crunchy snack przysmak dla psa struś z jeżynami 20 | 16 zł |
Carnilove Pies 200g Snack Crunch Ostric&Blacberri | 16 zł |
Carnilove Przysmak Dog Snack Fresh Crunchy Ostrich+Blackberries 200g | 16 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →