Karm dla psów Carnilove Adult Reindeer 12 kg
Carnilove Adult Reindeer 12 kg 1.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Adult Reindeer 12 kg
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BRIT Carnilove Adult Dogs Reindeer 12 kg BS08884 | 258 zł |
Carnilove Reindeer for Adult 12 kgReindeer for Adult dogsGrain-free and potato-free mix for adult dogs of all breeds. Complete food for dogs. Ingredients: rein... więcejdeer meal (28%), wild boar meal (22%), yellow peas (20%), chicken fat (preserved with tocopherols, 9%), duck meal (6%), chicken liver (3%), apples (3%), tapioca starch (3%), salmon oil (2%), carrots (1%), flaxseed (1%), chickpeas (1%), hydrolyzed crustacean shells (a source of glucosamine, 0.026%), cartilage extract (a source of chondroitin, 0.016%), brewer's yeast (a source of mannan oligosaccharide Proshop.plZłóż skargę | 310 zł |
Karma dla psów CARNILOVE Reindeer For Adult, bezzbożowa, 12 kg.karma sucha dla psów dorosłych wszystkich ras do produkcji karmy wybrane zostały wyłącznie wysokiej jakości świeżo przygotowa... więcejne, wyselekcjonowan EmpikZłóż skargę | 248 zł |
Carnilove Reindeer - sucha karma dla psa 12kg CAR512Carnilove Reindeer - Renifer i Dzik - karma sucha dla psów dorosłych Carnilove jest czeską marką karm, wytwarzaną przez Vafo... więcejPraha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 250 zł |
Carnilove Adult Reindeer, renifer - 2 x 12 kgPodobnie jak u ich dzikich przodków - wilków - układ trawienny psów dostosowany jest do posiłków o dużej zawartości białek zw... więcejierzęcych połączonych z owocami leśnymi, warzywami i ziołami. Carnilove Adult Reindeer zawiera 28% mięsa z renifera i 22% dziczyzny. Zbilansowana receptura, która zawiera jabłka, groch, marchew oraz różnorodne witaminy i ekstrakty roślinne, dostarczy psu wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Brak zbóż, ziemniaków, kukurydzy, soi i ryżu sprawia, że ta karma premium jest wyjątkowo lekkostrawna i może być podawana psom cierpiącym na alergie i niestrawności. Oprócz niezbędnych substancji odżywczych ta karma sucha została wzbogacona o szereg składników, które pozytywnie wpływają na samopoczucie psa. Pancerze skorupiaków oraz ekstrakt z chrząstki to źródła glukozaminy i chondroityny, które pozytywnie wpływają na zdrowie stawów. Drożdże piwne i korzeń cykorii dostarczają naturalnych substancji prebiotycznych regulujących poziom bakterii w jelitach, co usprawnia przyswajanie substancji odżywczych. Żurawina, borówki i maliny dostarczają witamin i przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 418 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Carnilove Adult Reindeer
Ceny na Carnilove Adult Reindeer |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Reindeer 1.5 kg | od 38 zł | 11 oferty | ||
Carnilove Adult Reindeer 12 kg | od 210 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 270 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla układu sercowo-naczyniowego, v sostave: łosoś 35%, kurczak 24%, groszek, ziemniaki, tłuszcz, fasola, owoce, klasa: holistyczna
od 216 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mączka z łososia 25%, filet z łososia 25%, groszek 20%, śledź, tłuszcz, jabłka, klasa: holistyczna
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 275 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka 60%, białko, groszek, babka lancetowata, cykoria, klasa: holistyczna
od 207 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka 30%, bażant 22%, groszek 20%, kaczka, tłuszcz, jabłka, klasa: holistyczna
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: dzik 30%, jagnięcina 25%, groszek 20%, jabłka, marchewka, klasa: holistyczna
od 196 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 220 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 85% ryby, skrobia, chrząstka, jaja, dynia, gruszka, ananas, tymianek, kolendra, klasa: holistyczna
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 225 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 60%, babka lancetowata, proteiny, groszek, cykoria, klasa: holistyczna
od 267 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium