Karm dla psów Carnilove Crunchy Snack Carp with Black Carrot 300 g 1 szt. (101 111695)
Carnilove Crunchy Snack Carp with Black Carrot 300 g |
|
Pożywny i lekkostrawny karp korzystnie wpływa na ogólną kondycję fizyczną. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych. Czarna marchewka obniża poziom cholesterolu we krwi. Wsparcie wysokiej odporności, zdrowej skóry i wzroku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Crunchy Snack Carp with Black Carrot 300 g 1 szt.
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CARNILOVE Dog Paté Carp with Black Carrot 300g mokra karma dla psów Karp z | 11 zł |
Carnilove CARNILOVE dog pouch PATÉ CARP/black carrot - 300g | 9 zł |
Carnilove Carp with Black Carrot 300g karma mokra dla psa | 11 zł |
CARNILOVE dog pouch PATÉ CARP/black carrot | 9 zł |
Carnilove Dog Carp & Black Carrot - karp i czarna marchew saszetka 300g | 13 zł |
Carnilove Dog Karp i Czarna Marchewka / Carp & Black Carrot saszetka 300g | 12 zł |
Carnilove Dog Carp & Black Carrot - karp i czarna marchew saszetka 300g | 14 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →