Karm dla psów Carnilove Pheasant with Raspberry Leaf 1 szt. (101 111692)
Zdjęcia 3 |
Carnilove Pheasant with Raspberry Leaf |
|
Hipoalergiczne mięso bażanta z wysoką zawartością wielonienasyconych kwasów tłuszczowych chroniących serce i układ krążenia. Wysoki poziom selenu chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Pheasant with Raspberry Leaf 1 szt.
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carnilove Pheasant & Raspberry Bażant Maliny Bezzbożowa 300 g 101-111692 | 17 zł |
Carnilove Carnilove konservai šunims Pate Pheasant with Raspberry Leaves 3 | 21 zł |
CARNILOVE Pheasant & Raspberry Leaves 300 g Karma dla psa bażant i liś | 11 zł |
Carnilove CARNILOVE dog pouch PATÉ PHEASANT/raspberry leaves - 300g | 9 zł |
Carnilove Pheasant with Raspberryleaf - 300g saszetka dla psa CAR22 | 12 zł |
Carnilove Pheasant with Raspberry 300g karma mokra dla psa | 11 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →