Karm dla psów Carnilove Adult Salmon 12 kg
Carnilove Adult Salmon 12 kg 1.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Adult Salmon 12 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Carnilove Salmon Łosoś Bezzbożowa Adult Dogs 12 kg BS08907 | 258 zł |
Carnilove Salmon for Adult 12 kgSalmon. for adult dogs. Grain-free and potato-free mix for adult dogs of all breeds. Complete food for dogs. Ingredients: Sal... więcejmon meal (25%), boneless salmon (20%), yellow peas (20%), herring meal (10%), chicken fat (preserved with tocopherols, 9%), chicken liver (3%), apples (3%), tapioca starch (3 %), salmon oil (3 %), carrots (1 %), linseed (1 %), chickpeas (1 %), hydrolysed crustacean shells (a source of glucosamine, 0,026 %), cartilage extract (a source of chondroitin, 0,016 %), brewer's yeast (a source of mannan-oligosac Proshop.plZłóż skargę | 344 zł |
Carnilove Carnilove Salmon For Adult 12 kg - sucha karma dla dorosłych psó | 218 zł |
Carnilove Salmon - sucha karma dla psa 12kg CAR112Carnilove Salmon - Łosoś i Śledź - karma sucha dla psów dorosłych Carnilove jest czeską marką karm, wytwarzaną przez Vafo Pra... więcejha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Faktem jest że produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 230 zł |
Carnilove Adult Salmon, łosoś - 2 x 12 kgPodobnie jak u ich dzikich przodków - wilków - układ trawienny psów dostosowany jest do posiłków o dużej zawartości białek zw... więcejierzęcych połączonych z owocami leśnymi, warzywami i ziołami. Carnilove Adult Salmon zawiera 45% łososia (20% filetu) i 10% śledzia. Zbilansowana receptura, która zawiera jabłka, groch, marchew oraz różnorodne witaminy i ekstrakty roślinne, dostarczy psu wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Brak zbóż, ziemniaków, kukurydzy, soi i ryżu sprawia, że ta karma premium jest wyjątkowo lekkostrawna i może być podawana psom cierpiącym na alergie i niestrawności. Oprócz niezbędnych substancji odżywczych ta karma sucha została wzbogacona o szereg składników, które pozytywnie wpływają na samopoczucie psa. Pancerze skorupiaków oraz ekstrakt z chrząstki to źródła glukozaminy i chondroityny, które pozytywnie wpływają na zdrowie stawów. Drożdże piwne i korzeń cykorii dostarczają naturalnych substancji prebiotycznych regulujących poziom bakterii w jelitach, co usprawnia przyswajanie substancji odżywczych. Żurawina, borówki i maliny dostarczają witamin i przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 433 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Carnilove Adult Salmon
Ceny na Carnilove Adult Salmon |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Salmon 1.5 kg | od 36 zł | 9 oferty | ||
Carnilove Adult Salmon 12 kg | od 215 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 270 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla układu sercowo-naczyniowego, v sostave: łosoś 35%, kurczak 24%, groszek, ziemniaki, tłuszcz, fasola, owoce, klasa: holistyczna
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mąka z jelenia 28%, mąka z dzika 22%, groszek 20%, kaczka, tłuszcz, jabłka, klasa: holistyczna
od 275 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 270 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla układu sercowo-naczyniowego, v sostave: pstrąg 35%, kaczka 25%, ziemniaki, tłuszcz, fasola, groszek, owoce, klasa: holistyczna
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 249 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka 60%, białko, groszek, babka lancetowata, cykoria, klasa: holistyczna
od 210 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: dzik 30%, jagnięcina 25%, groszek 20%, jabłka, marchewka, klasa: holistyczna
od 225 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 60%, babka lancetowata, proteiny, groszek, cykoria, klasa: holistyczna
od 207 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka 30%, bażant 22%, groszek 20%, kaczka, tłuszcz, jabłka, klasa: holistyczna
od 197 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 226 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 85% ryby, skrobia, chrząstka, jaja, dynia, gruszka, ananas, tymianek, kolendra, klasa: holistyczna