Karm dla psów Carnilove Adult Fresh Carp/Trout 12 kg
Zdjęcia 3 |
Carnilove Adult Fresh Carp/Trout 12 kg 1.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Adult Fresh Carp/Trout 12 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carnilove Canine Adult Fresh Namiot Pstrąg Włosy Skórka 12 kg 12000 g TP-8Carnilove Canine Adult Fresh Namiot Pstrąg Włosy Skórka 12 kg
Najlepsze produkty dla Twojego zwierzaka.
To, że twój zwierza... więcejk rośnie zdrowo i silnie, nigdy nie było łatwiejsze. Amazon.plZłóż skargę | 335 zł |
Carnilove Fresh Adult karp, pstrąg dla psów - 12 kgDla psów zdrowa skóra i lśniąca sierść to przede wszystkim zbilansowana dieta. Karma Carnilove Fresh Adult Carp & Trout ma je... więcejszcze więcej do zaoferowania Twojemu psu. Zawiera pyszny olej z łososia, bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, oraz wysokiej jakości świeże białko z karpia, łososia i pstrąga, które dostarcza energii i pomaga utrzymać masę mięśniową Karma Carnilove Fresh Adult Carp & Trout zawiera kompleks kolorowych owoców i warzyw (w tym dynię, marchewkę i rokitnik), aby zapewnić dodatkową podaż cennych witamin i niezbędnych pierwiastków śladowych. Pokarm jest wzbogacony starannie dobranymi pysznymi ziołami i korzeniami, takimi jak tymianek i imbir. Ponadto naturalne prebiotyki MOS i FOS z korzenia cykorii i drożdży piwnych wspierają zdrową florę jelitową Twojego psa. Nasiona lnu i psyllium zawarte w tej karmie również stymulują trawienie. Karma dlapsów Carnilove Fresh Adult Carp, Trout posiada następujące cechy smaczna karma dla dorosłych psów bogata w świeże ryby: karpia, łososia i pstrąga z wątróbką z kurczaka: szczególnie bogata w składniki odżywcze szeroki wybór kolorowych owoców i warzyw: dynia, ciecierzyca, jabłko, marchewka, żurawina, borówka i rokitnik zwyczajny apetyczna mieszanka ziół i korzeni: tymianek, rozmaryn, oregano, imbir i szałwia kompletna receptura: zawiera wiele niezbędnych substancji, takich jak witamina D3, witamina E i żelazo z glukozaminą i chondroityną olej z łososia: bardzo dobre źródło kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które są korzystne dla skóry i sierści nasiona lnu i psyllium: wspomagają trawienie korzeń cykorii i drożdże piwne: doskonałe źródło mannanooligosac Zooplus.plZłóż skargę | 258 zł |
Carnilove Fresh Carp & Trout – sucha karma dla psa 12kg CAR812Carnilove Fresh Carp & Trout - Karp, Pstrąg, Łosoś - karma sucha dla psów Carnilove jest czeską marką karm, wytwarzaną przez... więcejVafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 290 zł |
Animonda Karma dla psa Carni Love Fresh karp i pstrąg 12 kg | 284 zł |
Carnilove Carnilove Fresh Carp & Trout For Adult 12 kg - sucha karma dla dCarnilove Fresh Carp & Trout For Adult 12 kg - sucha karma dla dorosłych psów karp pstrąg 12kg Max&mrau.plZłóż skargę | 256 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Carnilove Fresh
od 150 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: świeży karp, suszony pstrąg bez kości, łosoś, warzywa, tłuszcz z kurczaka, holistyczna
od 40 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, klasa: holistyczna
od 55 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: świeży karp, suszony pstrąg bez kości, łosoś, warzywa, tłuszcz z kurczaka, holistyczna
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: świeży karp, pstrąg, łosoś, warzywa, ciecierzyca, groszek, tłuszcz, wątróbka, olej, klasa: holistyczna
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: świeży karp, suszony pstrąg bez kości, łosoś, warzywa, tłuszcz z kurczaka, holistyczna
od 151 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: strusia, jagnięciny, indyka, tłuszczu, warzyw, owoców, klasa: holistyczna
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, holistyczna
od 256 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: świeży karp, pstrąg, łosoś, warzywa, ciecierzyca, groszek, tłuszcz, wątróbka, olej, klasa: holistyczna
od 139 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, holistyczna
od 248 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, klasa: holistyczna
od 24 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, holistyczna
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: strusia, jagnięciny, indyka, tłuszczu, warzyw, owoców, klasa: holistyczna
Modyfikacje Carnilove Adult Fresh Carp/Trout
Ceny na Carnilove Adult Fresh Carp/Trout |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Fresh Carp/Trout 1.5 kg | od 45 zł | 8 oferty | ||
Carnilove Adult Fresh Carp/Trout 12 kg | od 256 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 215 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mączka z łososia 25%, filet z łososia 25%, groszek 20%, śledź, tłuszcz, jabłka, klasa: holistyczna
od 250 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, warzywa, rośliny strączkowe, wątróbka drobiowa, jajka, jagody, klasa: holistyczna
od 270 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla układu sercowo-naczyniowego, v sostave: łosoś 35%, kurczak 24%, groszek, ziemniaki, tłuszcz, fasola, owoce, klasa: holistyczna
od 275 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mąka z jelenia 28%, mąka z dzika 22%, groszek 20%, kaczka, tłuszcz, jabłka, klasa: holistyczna
od 315 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, klasa: holistyczna
od 270 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla układu sercowo-naczyniowego, v sostave: pstrąg 35%, kaczka 25%, ziemniaki, tłuszcz, fasola, groszek, owoce, klasa: holistyczna
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 284 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka 41%, mąka ziemniaczana, białko drobiowe 12%, perliczka 10%, klasa: holistyczna
od 248 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, groch, tłuszcz, ciecierzyca, jabłka, soczewica, dynia, olej z łososia, klasa: holistyczna
od 278 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ziemniaki, brązowy ryż, ryba, puree warzywne, klasa: holistyczna