Корм для собак Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 6 кг
Фото 8 |
Закрити
Шапка
Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 6 kg 1.5 кг6 кг |
|
Збалансоване харчування, багате свіжим м'ясом в поєднанні з різноманітними овочами, ягодами і травами. Сприяє оптимальному засвоєнню і відмінному травленню, що дозволяє тримати собак малих порід у відмінній фізичній формі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 6 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CARNILOVE Fresh 6 kg OSTRICH & LAMB FOR SMALL BREED ADULT TP-8595602527496 | 169 zł |
Carnilove Fresh Ostrich & Lamb Small Breed - sucha karma dla psa 6 kg CAR1Carnilove Fresh Ostrich & Lamb Small Breed - Struś, Jagnięcina, Indyk - karma sucha dla psów ras miniaturowych i małych Carni... щеlove jest czeską marką karm, wytwarzaną przez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 170 zł |
CARNILOVE Fresh Adult small breed struś i jagnięcina 6 kgPełnoporcjowa, bezzbożowa i sucha karma dla dorosłych psów małych ras.Linia Fresh oparta jest na świeżym mięsie. Karma ta sko... щеmponowana została z myślą o potrzebach mniejszych psów. Zbilansowana i skoncentrowana dawka odżywcza i energetyczna pozwala na zaspokojenie wszystkich potrzeb i nie obciążanie układu pokarmowego. Karma nie zawiera zbóż, a jej formuła oparta jest na wyjątkowym strusiu z dodatkiem jagnięciny i indyka. Różnorodność gatunkowa w karmie zapewnia niezbędne aminokwasy, a także jest bardzo smakowita dla psów. Warzywa i owoce w karmie są jedynym źródłem węglowodanów, przez co zmniejesza się ryzyko nadmiernego tycia. Są one również źródłem witamin i naturalnych przeciwutleniac Fera.plПоскаржитись | 153 zł |
Carnilove Dog Fresh Ostrich & Lamb Adult Small - struś i jagnięcina 6kg | 174 zł |
Carnilove Carnilove Fresh Ostrich & Lamb For Small Breed Adult 6 kg - suchCarnilove Fresh Ostrich & Lamb For Small Breed Adult 6 kg - sucha karma dla dorosłych psów rasy małej struś jagnięcina 6kg Max&mrau.plПоскаржитись | 151 zł |
Carnilove Fresh Ostrich & Lamb For Small Breed Adult 6KgCarnilove Dog Fresh Ostrich & Lamb for Small BreedBEZ ZBÓŻ, BEZ ZIEMNIAKÓW. FORMUŁA DLA PSÓW DOROSŁYCH MAŁYCH RAS ZE ŚWIEŻYM... щеMIĘSEMSKŁAD: świeży struś bez ko... EmpikПоскаржитись | 157 zł |
Серія Carnilove Fresh
від 152 zł
сухий корм, 6 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
від 55 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 248 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: свіжий короп, сушена форель без кісток, лосось, овочі, курячий жир, холістик
від 43 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: страус, ягня, індичка, жир, овочі, фрукти, клас: холістик
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 40 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 142 zł
сухий корм, 6 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: свіжий короп, форель, лосось, овочі, нут, горох, жир, печінка, масло, клас: холістик
від 24 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, холістик
від 151 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: страус, ягня, індичка, жир, овочі, фрукти, клас: холістик
Модификації Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb
Ціни на Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 кг | від 43 zł | 8 пропозицій | ||
Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 6 кг | від 151 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 140 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 111 zł
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 155 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: кролик, субпродукти, овочі, олії, жири, насіння, мінерали, дріжджі, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: білки лосося, кукурудза, рис, білок, горох, борошно, крупа, лосось, жир, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: білки ягняти, кукурудза, борошно, білок, горох, крупа, жир, баранина, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, білок курки, крохмаль, маніок, білок гороху, жир, горох, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 6.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: морська риба 26%, рис 24%, горох, лосось, жир, яблука, морква, олія, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, в составе: кукурудза, рис, шкварки, борошно, жир, м'якоть буряків, печінка птиці, клас: суперпреміум
від 149 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, клас: суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для серця, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, курка, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум