Karm dla psów Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 1.5 kg
Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 1.5 kg 1.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 1.5 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CARNILOVE Canine Adult Fresh Pollo Conejo Joints 15 kg TP-8595602527502Ven | 65 zł |
Carnilove Carnilove Fresh Chicken & Rabbit For Adult 1.5 kg - sucha karmaCarnilove Fresh Chicken & Rabbit For Adult 1.5 kg - sucha karma dla dorosłych psów kurczak królik 1.5kg Max&mrau.plZłóż skargę | 45 zł |
Carnilove Fresh Chicken & Rabbit – sucha karma dla psa 1,5kg CAR91Carnilove Fresh Chicken & Rabbit - Kurczak, Królik i Kaczka - karma sucha dla psów dorosłych Carnilove jest czeską marką kar... więcejm, wytwarzaną przez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 40 zł |
Carnilove Dog Fresh Chicken & Rabbit Adult - kurczak i królik 1.5kg | 59 zł |
CARNILOVE Fresh Adult kurczak i królik 1,5 kgBezzbożowa, pełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras.Linia Fresh oparta jest na świeżym mięsie. W karmie... więcej40% receptury stanowi świeży kurczak, a następnie suszony królik oraz kaczka. Trzy główne rodzaje mięsa zapewniają różnorodność i dobrą przyswajalność wszystkich składników odżywczych i budulcowych. Takie połączenie jest również bardzo smakowite dla psów.
Karmy Carnilove komponowane są z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych psów. Zawierają głównie mięso, a nie zboża czy zbędne dodatki. Pozostałymi składnikami są warzywa, owoce leśne, a także zioła.Juka Schidigera, nasiona psyllium, cykoria oraz len regulują trawienie i działają osłaniająco na przewód pokarmowy. Olej z łososia jest źródłem łatwo przyswajalnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i -6, dzięki czemu poprawia wygląd skóry i sierści, nawilża i wygładza. Algi są bogate w minerały i witaminy, dopełniają całą mieszankę. Zboża w karmie zostały zastąpione głównie żółtym groszkiem. Brak ziemniaków zmniejsza ilość węglowodanów.Du Fera.plZłóż skargę | 45 zł |
Karma z kurczakiem i królikiem CARNILOVE Fresh Chicken&Rabbit, 1,5 kgPrzeznaczenie karmy Carnilove Adult z kurczakiem i królikiem Kompletna karma przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras.... więcejBezzbożowa i niezawierająca ziem... EmpikZłóż skargę | 49 zł |
Seria Carnilove Fresh
od 150 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: świeży karp, suszony pstrąg bez kości, łosoś, warzywa, tłuszcz z kurczaka, holistyczna
od 248 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, klasa: holistyczna
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: świeży karp, suszony pstrąg bez kości, łosoś, warzywa, tłuszcz z kurczaka, holistyczna
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: strusia, jagnięciny, indyka, tłuszczu, warzyw, owoców, klasa: holistyczna
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, holistyczna
od 40 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, klasa: holistyczna
od 142 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, holistyczna
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: świeży karp, pstrąg, łosoś, warzywa, ciecierzyca, groszek, tłuszcz, wątróbka, olej, klasa: holistyczna
od 24 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, holistyczna
od 151 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: strusia, jagnięciny, indyka, tłuszczu, warzyw, owoców, klasa: holistyczna
od 55 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: świeży karp, suszony pstrąg bez kości, łosoś, warzywa, tłuszcz z kurczaka, holistyczna
od 256 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: świeży karp, pstrąg, łosoś, warzywa, ciecierzyca, groszek, tłuszcz, wątróbka, olej, klasa: holistyczna
Modyfikacje Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit
Ceny na Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 1.5 kg | od 40 zł | 6 oferty | ||
Carnilove Adult Fresh Chicken/Rabbit 12 kg | od 248 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 49 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 42 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (65%), groszek (8%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: mięso jagnięce, ryż, kukurydza, mąka, masło, pszenica, jęczmień, wątroba, klasa: super premium
od 40 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, jagnięcina, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, ziemniaki, ryż, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 2.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, podroby, warzywa, oleje, tłuszcze, produkty roślinne, nasiona, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: królik, podroby, warzywa, oleje, tłuszcze, nasiona, minerały, drożdże, klasa: premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium