Корм для собак Carnilove Puppy Salmon/Turkey 12 кг
Carnilove Puppy Salmon/Turkey 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Puppy Salmon/Turkey 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carnilove sucha karma dla szczeniaków z łososiem i indykiem BS08822 | 258 zł |
Carnilove Salmon & Turkey for Puppies - sucha karma dla szczeniaka 12kg CACarnilove Salmon & Turkey for Puppies - Łosoś i Indyk - karma sucha dla szczeniaków wszystkich ras Carnilove jest czeską mark... щеą karm, wytwarzaną przez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Faktem jest że produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 235 zł |
Carnilove Puppy, łosoś i indyk - 12 kgPsy uwielbiają mięso! Układ trawienny, tak jak u ich przodków, wilków, dostosowany jest do trawienia dużych ilości białka zwi... щеerzęcego oraz owoców leśnych, warzyw i ziół. Carnilove Puppy, łosoś i indyk składa się w 30% z łososia z dzikiego połowu oraz w 20% z indyka. Receptura uzupełniona o jabłka, groch, marchew i różnorodne witaminy i ekstrakty roślinne, zapewnia wszystkie substancje odżywcze niezbędne do zdrowego rozwoju fizycznego szczenięcia. Karma nie zawiera zbóż i ziemniaków, jest wyjątkowo dobrze przyswajalna i nadaje się dla szczeniąt cierpiących na problemy trawienne i alergie. Oprócz niezbędnych substancji odżywczych karma została wzbogacona o szereg składników sprzyjających dobremu samopoczuciu szczeniąt. Żurawina, borówki i maliny są źródłem witamin i przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 228 zł |
Carnilove Carnilove Salmon & Turkey For Puppies 12 kg - sucha karma dla szCarnilove Salmon & Turkey For Puppies 12 kg - sucha karma dla szczeniąt łosoś indyk 12kg Max&mrau.plПоскаржитись | 223 zł |
Carnilove Puppy, łosoś i indyk - 2 x 12 kgPsy uwielbiają mięso! Układ trawienny, tak jak u ich przodków, wilków, dostosowany jest do trawienia dużych ilości białka zwi... щеerzęcego oraz owoców leśnych, warzyw i ziół. Carnilove Puppy, łosoś i indyk składa się w 30% z łososia z dzikiego połowu oraz w 20% z indyka. Receptura uzupełniona o jabłka, groch, marchew i różnorodne witaminy i ekstrakty roślinne, zapewnia wszystkie substancje odżywcze niezbędne do zdrowego rozwoju fizycznego szczenięcia. Karma nie zawiera zbóż i ziemniaków, jest wyjątkowo dobrze przyswajalna i nadaje się dla szczeniąt cierpiących na problemy trawienne i alergie. Oprócz niezbędnych substancji odżywczych karma została wzbogacona o szereg składników sprzyjających dobremu samopoczuciu szczeniąt. Żurawina, borówki i maliny są źródłem witamin i przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 448 zł |
Модификації Carnilove Puppy Salmon/Turkey
Ціни на Carnilove Puppy Salmon/Turkey |
---|---|---|---|---|
Carnilove Puppy Salmon/Turkey 1.5 кг | від 36 zł | 11 пропозицій | ||
Carnilove Puppy Salmon/Turkey 4 кг | від 100 zł | 1 пропозиція | ||
Carnilove Puppy Salmon/Turkey 12 кг | від 223 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
від 229 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 330 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум