Karm dla psów Carnilove Puppy Salmon/Turkey 12 kg
Carnilove Puppy Salmon/Turkey 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Puppy Salmon/Turkey 12 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carnilove sucha karma dla szczeniaków z łososiem i indykiem BS08822 | 258 zł |
Carnilove Salmon & Turkey for Puppies - sucha karma dla szczeniaka 12kg CACarnilove Salmon & Turkey for Puppies - Łosoś i Indyk - karma sucha dla szczeniaków wszystkich ras Carnilove jest czeską mark... więceją karm, wytwarzaną przez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Faktem jest że produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 235 zł |
Carnilove Puppy, łosoś i indyk - 12 kgPsy uwielbiają mięso! Układ trawienny, tak jak u ich przodków, wilków, dostosowany jest do trawienia dużych ilości białka zwi... więcejerzęcego oraz owoców leśnych, warzyw i ziół. Carnilove Puppy, łosoś i indyk składa się w 30% z łososia z dzikiego połowu oraz w 20% z indyka. Receptura uzupełniona o jabłka, groch, marchew i różnorodne witaminy i ekstrakty roślinne, zapewnia wszystkie substancje odżywcze niezbędne do zdrowego rozwoju fizycznego szczenięcia. Karma nie zawiera zbóż i ziemniaków, jest wyjątkowo dobrze przyswajalna i nadaje się dla szczeniąt cierpiących na problemy trawienne i alergie. Oprócz niezbędnych substancji odżywczych karma została wzbogacona o szereg składników sprzyjających dobremu samopoczuciu szczeniąt. Żurawina, borówki i maliny są źródłem witamin i przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 225 zł |
Carnilove Carnilove Salmon & Turkey For Puppies 12 kg - sucha karma dla szCarnilove Salmon & Turkey For Puppies 12 kg - sucha karma dla szczeniąt łosoś indyk 12kg Max&mrau.plZłóż skargę | 223 zł |
Carnilove Puppy, łosoś i indyk - 2 x 12 kgPsy uwielbiają mięso! Układ trawienny, tak jak u ich przodków, wilków, dostosowany jest do trawienia dużych ilości białka zwi... więcejerzęcego oraz owoców leśnych, warzyw i ziół. Carnilove Puppy, łosoś i indyk składa się w 30% z łososia z dzikiego połowu oraz w 20% z indyka. Receptura uzupełniona o jabłka, groch, marchew i różnorodne witaminy i ekstrakty roślinne, zapewnia wszystkie substancje odżywcze niezbędne do zdrowego rozwoju fizycznego szczenięcia. Karma nie zawiera zbóż i ziemniaków, jest wyjątkowo dobrze przyswajalna i nadaje się dla szczeniąt cierpiących na problemy trawienne i alergie. Oprócz niezbędnych substancji odżywczych karma została wzbogacona o szereg składników sprzyjających dobremu samopoczuciu szczeniąt. Żurawina, borówki i maliny są źródłem witamin i przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 443 zł |
Modyfikacje Carnilove Puppy Salmon/Turkey
Ceny na Carnilove Puppy Salmon/Turkey |
---|---|---|---|---|
Carnilove Puppy Salmon/Turkey 1.5 kg | od 36 zł | 6 oferty | ||
Carnilove Puppy Salmon/Turkey 4 kg | od 100 zł | 1 oferta | ||
Carnilove Puppy Salmon/Turkey 12 kg | od 223 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, v sostave: łosoś 25%, indyk 20%, groszek 18%, tłuszcz, jajka, jabłka, klasa: holistyczna
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 333 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium