Karm dla psów Carnilove Adult Fresh Carp/Trout 1.5 kg
Zdjęcia 3 |
Carnilove Adult Fresh Carp/Trout 1.5 kg 1.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Adult Fresh Carp/Trout 1.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carnilove Carnilove FRE Carp & Trout Hair & Skin For Dog 15 Kg - 1 Torba TCarnilove Canine Adult Fresh Namiot Pstrąg Włosy Skórka 1,5 kg
Najlepsze produkty dla Twojego zwierzaka.
To, że twój zwierzak rośnie zdrowo i silnie, nigdy nie było łatwiejsze. Amazon.plZłóż skargę | 54 zł |
Carnilove Fresh Carp & Trout – sucha karma dla psa 1,5kg CAR81Carnilove Fresh Carp & Trout - Karp, Pstrąg, Łosoś - karma sucha dla psów Carnilove jest czeską marką karm, wytwarzaną przez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 45 zł |
VAFO PRAHS CARNILOVE PIES FRESH 1,5KG ADULT CARP &TROUT | 62 zł |
Seria Carnilove Fresh
od 150 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: świeży karp, suszony pstrąg bez kości, łosoś, warzywa, tłuszcz z kurczaka, holistyczna
od 248 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, klasa: holistyczna
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: świeży karp, suszony pstrąg bez kości, łosoś, warzywa, tłuszcz z kurczaka, holistyczna
od 40 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: strusia, jagnięciny, indyka, tłuszczu, warzyw, owoców, klasa: holistyczna
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, holistyczna
od 40 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, klasa: holistyczna
od 142 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, holistyczna
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: świeży karp, pstrąg, łosoś, warzywa, ciecierzyca, groszek, tłuszcz, wątróbka, olej, klasa: holistyczna
od 24 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, holistyczna
od 151 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: strusia, jagnięciny, indyka, tłuszczu, warzyw, owoców, klasa: holistyczna
od 55 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: świeży karp, suszony pstrąg bez kości, łosoś, warzywa, tłuszcz z kurczaka, holistyczna
od 256 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: świeży karp, pstrąg, łosoś, warzywa, ciecierzyca, groszek, tłuszcz, wątróbka, olej, klasa: holistyczna
Modyfikacje Carnilove Adult Fresh Carp/Trout
Ceny na Carnilove Adult Fresh Carp/Trout |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Fresh Carp/Trout 1.5 kg | od 45 zł | 4 oferty | ||
Carnilove Adult Fresh Carp/Trout 12 kg | od 256 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 36 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mąka z jelenia 28%, mąka z dzika 22%, groszek 20%, kaczka, tłuszcz, jabłka, klasa: holistyczna
od 36 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mączka z łososia 25%, filet z łososia 25%, groszek 20%, śledź, tłuszcz, jabłka, klasa: holistyczna
od 49 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 58 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: świeża dziczyzna, mięso rybne, jagnięcina, wątróbka, śledź, ryż, tłuszcz, klasa: holistyczna
od 50 zł
sucha karma, 1.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, groch, tłuszcz, dynia, ciecierzyca, jabłka, soczewica, olej z łososia, klasa: holistyczna
od 55 zł
sucha karma, 1.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryby, groch, tłuszcz, ciecierzyca, jabłka, soczewica, dynia, masło, marchew, klasa: holistyczna
od 40 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, królik, kaczka, warzywa, klasa: holistyczna
od 59 zł
sucha karma, 1.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, groch, tłuszcz, ciecierzyca, jabłka, soczewica, dynia, olej z łososia, klasa: holistyczna
od 56 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 60%, babka lancetowata, proteiny, groszek, cykoria, klasa: holistyczna
od 59 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka 60%, białko, groszek, babka lancetowata, cykoria, klasa: holistyczna
od 67 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, indyk, kaczka, makrela, ostrobok, sardynka, jajka, marchew, klasa: holistyczna
od 36 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: dzik 30%, jagnięcina 25%, groszek 20%, jabłka, marchewka, klasa: holistyczna