Корм для собак Brit Premium Adult S 8 кг
Brit Premium Adult S 8 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Adult S 8 кг
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Kurczak 8 kgKarma dla psa BRIT Premium By Nature z kurczakiem przeznaczona została dla dorosłych psów małych ras od 1 do 10 kg. Można pod... щеawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Electro.plПоскаржитись | 100 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Kurczak 8 kgKarma dla psa BRIT Premium By Nature z kurczakiem przeznaczona została dla dorosłych psów małych ras od 1 do 10 kg. Można pod... щеawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą.... Avans.plПоскаржитись | 100 zł |
Brit Premium By Nature Adult S - sucha karma dla psa 8kg BP88Brit Premium By Nature Adult S - karma sucha dla psów dorosłych, ras małych i mini Marka Brit została stworzona w 1994 w czes... щеkiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Adult S, karmy dla szczeniaków, psów dorosłych i seniorów. Adult S - Kurczak dla mini i małych psów Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Adult S . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich dorosłych psów ras małych, które ważą między 1 a 10kg. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 50% o lekkie mięso kurczaka, Brit Premium Adult S sprawdza się bardzo dobrze u psów dorosłych wszystkich ras mini i małych. Na uwagę zwraca też proporcja mięsa dehytratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 90 zł |
Brit Premium by Nature Adult S - 8 kgWartościowa i doskonale przyswajalna karma sucha Brit Premium by Nature Adult S jest bogata w witaminy, minerały i organiczne... щеmikroelementy. Jest polecana jako karma podstawowa dla dorosłych psów małych ras (ważących od 1 do 10 kg). Duża ilość mięsa kurczaka (50%) dostarcza do organizmu psa wartościowe białka i składniki energetyczne, które zapewniają psu długie życie w zdrowiu. Receptura karmy zawiera także nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i -6, które wspomagają układ nerwowy i rozwijają funkcje mózgu, a także wpływają korzystnie na zdrowie skóry i kondycję sierści. Karma Brit Premium by Nature Adult S wyróżnia się zawartością antyoksydantów pod postacią oleju z łososia i drożdży piwnych, które chronią komórki ciała i wspomagają funkcjonowanie układu immunologiczneg Zooplus.plПоскаржитись | 85 zł |
Brit BRIT PREMIUM BY NATURE Adult S - sucha karma dla psów małych ras - 8BEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBEZ LAKTOZY: TakBez soi: TakBezglutenowe Akces-markt.plПоскаржитись | 106 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Brit Premium
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 66 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти 32% (4% яловичини), овочі 4%, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 64 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 27 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти 28%, 4% лосось, 4% форель, преміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 31 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для кісток, в составе: курка (41 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
Модификації Brit Premium Adult S
Ціни на Brit Premium Adult S |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult S 1 кг | від 18 zł | 10 пропозицій | ||
Brit Premium Adult S 3 кг | від 35 zł | 6 пропозицій | ||
Brit Premium Adult S 8 кг | від 79 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 103 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: лосось 18%, рис 14%, кукурудза, білки, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, клас: преміум
від 87 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: білок (птахи, ягняти), пшениця, кукурудза, рис, висівки, жир птиці, клас: преміум
від 90 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 84 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, в составе: білок курки, пшениця, кукурудза, жир, яловичий білок, буряковий жом, клас: економ
від 108 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: курка, рис, жир, горох, овочі, білок, жом, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 90 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: курка 19%, рис 15%, злаки, жири, білки, клас: преміум
від 109 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 78 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум