Ціни на Brit Premium Adult S 8 кг
від 79 до 169 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 8; Вік: дорослі; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Premium by Nature Adult S 8 kgComplete Chicken Formula for Adult Dogs of Small Breeds (1-10 kg). - Healthy skin and lustrous fur - Supports immun... щеity and condition - Anti-stress factor for supporting heart functions - half-bag of chicken - better taste and digestibility - collagen, green shell mussels, and crustaceans for joints and cartilage - high omega-3 level for a healthy heart, skin, and lustrous fur - fruit and herbs for better digestion and immunity Proshop.plПоскаржитись | 147 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Kurczak 8 kgKarma dla psa BRIT Premium By Nature z kurczakiem przeznaczona została dla dorosłych psów małych ras od 1 do 10 kg.... щеMożna podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Electro.plПоскаржитись | 100 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Kurczak 8 kgKarma dla psa BRIT Premium By Nature z kurczakiem przeznaczona została dla dorosłych psów małych ras od 1 do 10 kg.... щеMożna podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą.... Avans.plПоскаржитись | 100 zł |
Brit Premium By Nature Adult S - sucha karma dla psa 8kg BP88Brit Premium By Nature Adult S - karma sucha dla psów dorosłych, ras małych i mini Marka Brit została stworzona w 1... ще994 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Adult S, karmy dla szczeniaków, psów dorosłych i seniorów. Adult S - Kurczak dla mini i małych psów Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Adult S . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich dorosłych psów ras małych, które ważą między 1 a 10kg. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 50% o lekkie mięso kurczaka, Brit Premium Adult S sprawdza się bardzo dobrze u psów dorosłych wszystkich ras mini i małych. Na uwagę zwraca też proporcja mięsa dehytratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 90 zł |
Brit Premium by Nature Adult S - 8 kgWartościowa i doskonale przyswajalna karma sucha Brit Premium by Nature Adult S jest bogata w witaminy, minerały i... щеorganiczne mikroelementy. Jest polecana jako karma podstawowa dla dorosłych psów małych ras (ważących od 1 do 10 kg). Duża ilość mięsa kurczaka (50%) dostarcza do organizmu psa wartościowe białka i składniki energetyczne, które zapewniają psu długie życie w zdrowiu. Receptura karmy zawiera także nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i -6, które wspomagają układ nerwowy i rozwijają funkcje mózgu, a także wpływają korzystnie na zdrowie skóry i kondycję sierści. Karma Brit Premium by Nature Adult S wyróżnia się zawartością antyoksydantów pod postacią oleju z łososia i drożdży piwnych, które chronią komórki ciała i wspomagają funkcjonowanie układu immunologiczneg Zooplus.plПоскаржитись | 85 zł |
Brit BRIT PREMIUM BY NATURE Adult S - sucha karma dla psów małych ras - 8BEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBEZ LAKTOZY: TakBez soi: TakBezglutenowe Akces-markt.plПоскаржитись | 106 zł |
Brit Premium By Nature Adult Small S 8 kg | 132 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Kurczak 8 kgKarma dla psa BRIT Premium By Nature z kurczakiem przeznaczona została dla dorosłych psów małych ras od 1 do 10 kg.... щеMożna podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 79 zł |
Brit Premium by Nature Adult S - 8 kgWartościowa i doskonale przyswajalna karma sucha Brit Premium Adult S jest bogata w witaminy, minerały i organiczne... щеmikroelementy. Jest polecana jako karma podstawowa dla dorosłych psów małych ras (ważących od 1 do 10 kg). Duża ilość mięsa kurczaka(50% dostarcza do organizmu psa wartościowe białka i składniki energetyczne, które zapewniają psu długie życie w zdrowiu. Receptura karmy zawiera także nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i -6, które wspomagają układ nerwowy i rozwijają funkcje mózgu, a także wpływają korzystnie na zdrowie skóry i kondycję sierści. Karma Brit Premium Adult S wyróżnia się zawartością antyoksydantów pod postacią oleju z łososia Bitiba.plПоскаржитись | 82 zł |
Brit BRIT dog Premium By Nature ADULT S - 8kg | 112 zł |
Brit, karma dla psów, Premium By Nature Adult Small S, 8kg.Karma sucha dla psa Brit Premium By Nature Adult Small S 8kg Naturalna karma z mięsem kurczaka z niską zawartością... щеglutenu dla małych ras do 10kg Podstawowe ... EmpikПоскаржитись | 92 zł |
Brit Premium by Nature Adult S - 2 x 8 kgWartościowa i doskonale przyswajalna karma sucha Brit Premium by Nature Adult S jest bogata w witaminy, minerały i... щеorganiczne mikroelementy. Jest polecana jako karma podstawowa dla dorosłych psów małych ras (ważących od 1 do 10 kg). Duża ilość mięsa kurczaka (50%) dostarcza do organizmu psa wartościowe białka i składniki energetyczne, które zapewniają psu długie życie w zdrowiu. Receptura karmy zawiera także nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i -6, które wspomagają układ nerwowy i rozwijają funkcje mózgu, a także wpływają korzystnie na zdrowie skóry i kondycję sierści. Karma Brit Premium by Nature Adult S wyróżnia się zawartością antyoksydantów pod postacią oleju z łososia i drożdży piwnych, które chronią komórki ciała i wspomagają funkcjonowanie układu immunologiczneg Zooplus.plПоскаржитись | 164 zł |
Dwupak Brit Premium by Nature - Premium by Nature, Adult S, 2 x 8 kgBrit Premium by Nature to sucha dla psów dostosowana do ich wieku oraz rozmiarów. Przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 169 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!