Корм для собак Fitmin For Life Mini Lamb/Rice 12 kg
Фото 3 |
Fitmin For Life Mini Lamb/Rice 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitmin For Life Mini Lamb/Rice 12 kg
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa FITMIN For Life Jagnięcina z ryżem 12 kgKarma FITMIN to pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów małych ras. Zawiera wyselekcjonowan Electro.plПоскаржитись | 210 zł |
Karma dla psa FITMIN For Life Jagnięcina z ryżem 12 kgKarma FITMIN to pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów małych ras. Zawiera wyselekcjonowan Avans.plПоскаржитись | 210 zł |
Fitmin Fitmin Dog for life lamb & rice mini karma sucha dla psa 12 kgSucha karma dla psów ras małych bogata w jagnięcinę i ryż. Zawiera 79% białka pochodzenia zwierzęcego. Technologia świeżego m... щеięsa. Hipoalergiczne - bez kukurydzy i pszenicy. Zalety ZAWIERA ŚWIEŻE MIĘSO JAGNIĘCE, HIPOALERGICZNA KARMA – bez kukurydzy, bez pszenicy, WYCIĄG Z KORZENIA CYKORII z dużą... Bee.plПоскаржитись | 167 zł |
Fitmin Dog For Life Mini, jagnięcina i ryż - 2 x 12 kgJagnięcina ma swój wyjątkowy smak - i psy też ją uwielbiają! Pełnoporcjowa sucha karma Fitmin Dog for Life Mini ze świeżą jag... щеnięciną nie tylko doskonale smakuje, ale także zapewnia Twojemu ukochanemu przyjacielowi najlepsze żywienie na każdy dzień. Wysokowartościo Zooplus.plПоскаржитись | 363 zł |
Karma dla psa FITMIN For Life Jagnięcina z ryżem 12 kgKarma FITMIN to pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów małych ras. Zawiera wyselekcjonowan Mediaexpert.plПоскаржитись | 130 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Fitmin For Life
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, яловичина - 20%, сушена курка 24%, жир, рис, олія, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 124 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, рис, пшениця, жир, Кукурудза, висівки, пульпа, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, рис, овес, жир, клітковина, яблучна макуха, горох, дріжджі, олія, преміум
від 8 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для підтримки здорового розвитку нервових клітин, в составе: м'ясо, жир, рис, борошно, висівки, кукурудза, пшениця, білок птиці, жом, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, птах, преміум
від 112 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 22%, свинина, яловичина 20%, печінка свиняча 3%, пшениця, рис, клас: преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 141 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 15%, м'ясо індички 11%, м'ясо качки 9%, печінка, клас: преміум
від 63 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, качка, курка, лосось, продукти рослинного походження, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 97 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (у філе 80%, у тому числі у качці 11.6%), преміум
від 130 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці 19.5%, баранина та субпродукти 15%, баранина 5%, печінка, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (80% у філе, у тому числі 11.6% у яловичині), преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, рис, овес, жир, клітковина, горох, дріжджі, олія, преміум
від 137 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, білий рис, подрібнений, пташиний жир, жом, масло, мінерали, клас: преміум
від 41 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, пульпа буряка, яйця, масло, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 165 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, батат, трави, фрукти, горох, клас: суперпреміум
від 150 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 55% курка, 20% риба, рис, буряковий жом, морква, диня, груша, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 25%, картоплю, батат, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир птиці, рибне борошно, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (борошно з яловичини 12%, птиці 10%, риби 5%, жир, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня, курка, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, картопляні пластівці, картопляні гранули, жир, горох, клас: суперпреміум
від 147 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум