Корм для кішок Fitmin For Life Lamb 1.8 kg
Фото 3 |
Fitmin For Life Lamb 1.8 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitmin For Life Lamb 1.8 kg
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fitmin for Life Adult Lamb sucha karma dla kotów pojedyncza karma dla kastZawiera 84% białka zwierzęcego
Wysoka smakowitość – 91% hodowców było zadowolonych z reakcji kotów na nową karmę
Świeże mię... щеso jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów
Kompleks do pielęgnacji zębów działa na bazie antybakteryjnej ochrony jamy ustnej
Jagnięcina jest doskonałym źródłem witamin z grupy B, które są niezbędne do reakcji metabolicznych w organizmie (np. B. B12 i tiamina) Amazon.plПоскаржитись | 46 zł |
Fitmin Fitmin Cat for life adult karma sucha dla kotów lamb 1.8 kgNew Fitmin cat For Life Adult Lamb - Kompletna karma dla dorosłych kotów, 1,8 kg 84% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO. MIĘS... щеO JAGNIĘCE - doskonałe źródło witamin z grupy B. SKIN SUPPORT - wzmacnia kolor i kondycję sierści oraz zdrowie skóry. Bee.plПоскаржитись | 49 zł |
Fitmin cat For Life Adult Lamb 1,8 kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK OF-542-1New Fitmin cat For Life Adult Lamb - Kompletna karma dla dorosłych kotów, 1,8 kg
- 84 % SKŁADNIKÓW POCHODZENIA... щеZWIERZĘCEGO.
- MIĘSO JAGNIĘCE - doskonałe źródło witamin z grupy B.
- SKIN SUPPORT - wzmacnia kolor i kondycję sierści oraz zdrowie skóry.
SKŁAD: mięso (suszone mięso z kurczaka 29%, świeża jagnięcina i podroby 20%, suszona jagnięcina 5%, hydrolizowane białko z kurczaka 3,8%), ryż, tłuszcz drobiowy, owies, błonnik buraczany, groch, wytłoki jabłkowe, olej z łososia 1,3%, drożdże, siemię lniane, inaktywowane drożdże Saccharomyces cerevisiae (betaglukany) 0,7%, chlorek potasu, korzeń cykorii, muszle małży zielonej, glukozamina, siarczan chondroityny, juka 0,01%.
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: bi zoo24.plПоскаржитись | 46 zł |
FITMIN cat For Life Adult Lamb 1,8kg | 56 zł |
Fitmin Cat For Life Adult Lamb 1,8kg | 49 zł |
FITMIN Cat For Life Adult Lamb 1,8kg | 41 zł |
Fitmin Cat For Life Adult Lamb 1,8kg | 53 zł |
Серія Fitmin For Life
від 174 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 50%, ягня 20%, курка 19%, жир, буряк, олія, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, яйця, пульпа буряка, крохмаль, преміум
від 22 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: преміум
від 142 zł
сухий корм, 8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, яйця, пульпа буряка, крохмаль, преміум
від 140 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, білий рис, подрібнений рис, пташиний жир, м'якоть буряка, яблуко, клас: преміум
від 130 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, рис, овес, жир, клітковина, яблучна макуха, горох, дріжджі, олія, преміум
від 18 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: преміум
від 135 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, рис, овес, жир, клітковина, горох, дріжджі, олія, преміум
від 40 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, білий рис, подрібнений, пташиний жир, жом, масло, мінерали, клас: преміум
від 41 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, рис, жир, овес, клітковина, горох, олія, преміум
від 112 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка, свинина, яловичина - 20%, сушена курка 21%, жир, рис, олія, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 182 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, рис, пшениця, жир, Кукурудза, висівки, пульпа, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, рис, овес, жир, клітковина, яблучна макуха, горох, дріжджі, олія, преміум
від 111 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 20%, м'ясо птиці 22%, злаки, жир, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, птах, преміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, рис, пшениця, жир, Кукурудза, висівки, пульпа, клас: преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.41 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, преміум
від 123 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 30%, м'ясо птиці 21%, злаки, жир, клас: преміум
від 42 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 46 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: птах 18%, качка 6%, кукурудза, смалець, шкварки, крохмаль, буряк, печінку, преміум
від 42 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
від 40 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 36 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо та м'ясні продукти 47% (курка 4%), рослинні продукти, овочі, преміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для вибагливих, в составе: злаки, м’ясо, протеїни, овочі, риба, вітаміни, мінерали, преміум
від 40 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, яйця, пульпа буряка, крохмаль, преміум
від 41 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, пульпа буряка, яйця, масло, преміум
від 40 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, преміум
від 40 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 33 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо та м'ясні продукти 47% (у тому числі яловичина 4%), овочі, олії, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, преміум
від 57 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 77% куряче м'ясо, 7.2% м'ясо індички, 4% свинина та печінка птиці, жир, преміум