Корм для собак Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken 2 кг
Закрити
Шапка
Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Applaws 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Applaws.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken 2 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Applaws Applaws Complete Puppy Food Chicken 2 kg - sucha karma dla szczeniApplaws Complete Puppy Food Chicken 2 kg - sucha karma dla szczeniąt z kurczakiem 2kg Max&mrau.plПоскаржитись | 55 zł |
Applaws Puppy Small & Medium Breed, kurczak - 2 x 2 kgZwłaszcza szczenięta potrzebują zbilansowanej diety, aby idealnie rozpocząć życie. Applaws Puppy Chicken Small Medium Breeds... щеjest przygotowana bez zbóż i jest lekkostrawna. Sucha karma zawiera 75% pysznego kurczaka, który dostarcza lekkostrawnych białek wspierających masę mięśniową. Wysokiej jakości olej z łososia dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 i 6, w tym EPA i DHA. Mogą one między innymi wspierać prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Applaws Puppy Chicken Small Medium Breeds składa się z krokietów w dostosowanym rozmiarze, które są łatwe do gryzienia przez szczenięta. Applaws Puppy Small Medium Breed, kurczak w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla szczeniąt małych i średnich ras. Wysoka zawartość białka: 75% pysznego kurczaka, lekkostrawne białka dla mięśni. Bez zbóż: szczególnie lekkostrawna. Witaminy i minerały: z aromatycznymi ziołami i warzywami. Naturalne DHA i EPA: DHA pomaga utrzymać prawidłowy wzrok i funkcjonowanie mózgu, EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Olej z łososia: dostarcza kwasów tłuszczowych omega-3 i -6, może wspomagać skórę i sierść. Prawidłowy układ odpornościowy: witamina E pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Naturalne funkcjonowanie serca: zawiera ważny aminokwas taurynę. Pro- i prebiotyki: z cennymi bakteriami jelitowymi, mogą przyczyniać się do naturalnej flory jelitowej, włókna roślinne mogą wspierać optymalne trawienie. Naturalne składniki: wysoka jakość. Zdrowa receptura: zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze. Bogate w witaminy dodatki: z beta-glukanem, drożdżami piwnymi i żurawiną oraz ekstraktem z rozmarynu. Dostosowany rozmiar krokietów: dostosowany do pysków małych i średnich szczeniąt. Źródło naturalnej glukozaminy i chondroityny. Bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Zooplus.plПоскаржитись | 66 zł |
APPLAWS Puppy Small Medium Chicken 2 kg z kurczakiem dla szczeniąt małychSucha karma dla szczeniąt, małych i średnich ras, z bardzo wysoką zawartością mięsa - aż 75%.
Nie zawiera alergenów jak soja,... щеpszenica, kukurydza czy innych zbóż, jest idealna dla psów z problemami skórnymi. Zawiera bardzo dużo mięsa z kury, wyciąg z ziół i roślin. Są to składniki bardzo zbliżone do naturalnej diety psów. Wysoki poziom składników odżywczych powoduje, że można podawać mniejsze ilości karmy dziennie, niż w innych karmach.
Karma zawiera aktywne probiotyki, które wspomagają i chronią potrzebne w organiźmie bakterie jelitowe.
Karma jest wzbogacona o naturalne ekstrakty DHA i EPA z oleju z łososia, przez co działa na rozwój mózgu.
Skład:
K Fera.plПоскаржитись | 55 zł |
Sucha karma dla psów APPLAWS Puppy Small & Medium Breed, kurczak, 2 kg.sucha karma dla psów zawierająca 75% mięsa karma jest hipoalergiczna nie zawiera typowych alergenów jak soja, pszenica, kukur... щеydza czy innych zbóż zawiera duż... EmpikПоскаржитись | 53 zł |
Applaws Puppy Small & Medium Breed, kurczak - 2 kgZwłaszcza szczenięta potrzebują zbilansowanej diety, aby idealnie rozpocząć życie. Applaws Puppy Chicken Small Medium Breeds... щеjest przygotowana bez zbóż i jest lekkostrawna. Sucha karma zawiera 75% pysznego kurczaka, który dostarcza lekkostrawnych białek wspierających masę mięśniową. Wysokiej jakości olej z łososia dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 i 6, w tym EPA i DHA. Mogą one między innymi wspierać prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Applaws Puppy Chicken Small Medium Breeds składa się z krokietów w dostosowanym rozmiarze, które są łatwe do gryzienia przez szczenięta. Applaws Puppy Small Medium Breed, kurczak w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla szczeniąt małych i średnich ras. Wysoka zawartość białka: 75% pysznego kurczaka, lekkostrawne białka dla mięśni. Bez zbóż: szczególnie lekkostrawna. Witaminy i minerały: z aromatycznymi ziołami i warzywami. Naturalne DHA i EPA: DHA pomaga utrzymać prawidłowy wzrok i funkcjonowanie mózgu, EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Olej z łososia: dostarcza kwasów tłuszczowych omega-3 i -6, może wspomagać skórę i sierść. Prawidłowy układ odpornościowy: witamina E pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Naturalne funkcjonowanie serca: zawiera ważny aminokwas taurynę. Pro- i prebiotyki: z cennymi bakteriami jelitowymi, mogą przyczyniać się do naturalnej flory jelitowej, włókna roślinne mogą wspierać optymalne trawienie. Naturalne składniki: wysoka jakość. Zdrowa receptura: zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze. Bogate w witaminy dodatki: z beta-glukanem, drożdżami piwnymi i żurawiną oraz ekstraktem z rozmarynu. Dostosowany rozmiar krokietów: dostosowany do pysków małych i średnich szczeniąt. Źródło naturalnej glukozaminy i chondroityny. Bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Zooplus.plПоскаржитись | 35 zł |
Модификації Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken
Ціни на Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken |
---|---|---|---|---|
Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken 2 кг | від 35 zł | 5 пропозицій | ||
Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken 7.5 кг | від 119 zł | 7 пропозицій | ||
Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken 15 кг | від 202 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рисове борошно, тваринні жири, рис, печінка птиці, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, протеїни, овочі, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: борошно баранини 21%, злаки, овочі, жири, рибне борошно, трави, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир, глютен, жом цукрових буряків, борошно, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум