Karm dla psów Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken 2 kg
Zamknij
Menu
Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Applaws 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Applaws.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken 2 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Applaws Applaws Complete Puppy Food Chicken 2 kg - sucha karma dla szczeniApplaws Complete Puppy Food Chicken 2 kg - sucha karma dla szczeniąt z kurczakiem 2kg Max&mrau.plZłóż skargę | 55 zł |
Applaws Puppy Small & Medium Breed, kurczak - 2 x 2 kgZwłaszcza szczenięta potrzebują zbilansowanej diety, aby idealnie rozpocząć życie. Applaws Puppy Chicken Small Medium Breeds... więcejjest przygotowana bez zbóż i jest lekkostrawna. Sucha karma zawiera 75% pysznego kurczaka, który dostarcza lekkostrawnych białek wspierających masę mięśniową. Wysokiej jakości olej z łososia dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 i 6, w tym EPA i DHA. Mogą one między innymi wspierać prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Applaws Puppy Chicken Small Medium Breeds składa się z krokietów w dostosowanym rozmiarze, które są łatwe do gryzienia przez szczenięta. Applaws Puppy Small Medium Breed, kurczak w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla szczeniąt małych i średnich ras. Wysoka zawartość białka: 75% pysznego kurczaka, lekkostrawne białka dla mięśni. Bez zbóż: szczególnie lekkostrawna. Witaminy i minerały: z aromatycznymi ziołami i warzywami. Naturalne DHA i EPA: DHA pomaga utrzymać prawidłowy wzrok i funkcjonowanie mózgu, EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Olej z łososia: dostarcza kwasów tłuszczowych omega-3 i -6, może wspomagać skórę i sierść. Prawidłowy układ odpornościowy: witamina E pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Naturalne funkcjonowanie serca: zawiera ważny aminokwas taurynę. Pro- i prebiotyki: z cennymi bakteriami jelitowymi, mogą przyczyniać się do naturalnej flory jelitowej, włókna roślinne mogą wspierać optymalne trawienie. Naturalne składniki: wysoka jakość. Zdrowa receptura: zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze. Bogate w witaminy dodatki: z beta-glukanem, drożdżami piwnymi i żurawiną oraz ekstraktem z rozmarynu. Dostosowany rozmiar krokietów: dostosowany do pysków małych i średnich szczeniąt. Źródło naturalnej glukozaminy i chondroityny. Bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Zooplus.plZłóż skargę | 66 zł |
APPLAWS Puppy Small Medium Chicken 2 kg z kurczakiem dla szczeniąt małychSucha karma dla szczeniąt, małych i średnich ras, z bardzo wysoką zawartością mięsa - aż 75%.
Nie zawiera alergenów jak soja,... więcejpszenica, kukurydza czy innych zbóż, jest idealna dla psów z problemami skórnymi. Zawiera bardzo dużo mięsa z kury, wyciąg z ziół i roślin. Są to składniki bardzo zbliżone do naturalnej diety psów. Wysoki poziom składników odżywczych powoduje, że można podawać mniejsze ilości karmy dziennie, niż w innych karmach.
Karma zawiera aktywne probiotyki, które wspomagają i chronią potrzebne w organiźmie bakterie jelitowe.
Karma jest wzbogacona o naturalne ekstrakty DHA i EPA z oleju z łososia, przez co działa na rozwój mózgu.
Skład:
K Fera.plZłóż skargę | 55 zł |
Sucha karma dla psów APPLAWS Puppy Small & Medium Breed, kurczak, 2 kg.sucha karma dla psów zawierająca 75% mięsa karma jest hipoalergiczna nie zawiera typowych alergenów jak soja, pszenica, kukur... więcejydza czy innych zbóż zawiera duż... EmpikZłóż skargę | 53 zł |
Applaws Puppy Small & Medium Breed, kurczak - 2 kgZwłaszcza szczenięta potrzebują zbilansowanej diety, aby idealnie rozpocząć życie. Applaws Puppy Chicken Small Medium Breeds... więcejjest przygotowana bez zbóż i jest lekkostrawna. Sucha karma zawiera 75% pysznego kurczaka, który dostarcza lekkostrawnych białek wspierających masę mięśniową. Wysokiej jakości olej z łososia dostarcza niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 i 6, w tym EPA i DHA. Mogą one między innymi wspierać prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Applaws Puppy Chicken Small Medium Breeds składa się z krokietów w dostosowanym rozmiarze, które są łatwe do gryzienia przez szczenięta. Applaws Puppy Small Medium Breed, kurczak w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla szczeniąt małych i średnich ras. Wysoka zawartość białka: 75% pysznego kurczaka, lekkostrawne białka dla mięśni. Bez zbóż: szczególnie lekkostrawna. Witaminy i minerały: z aromatycznymi ziołami i warzywami. Naturalne DHA i EPA: DHA pomaga utrzymać prawidłowy wzrok i funkcjonowanie mózgu, EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Olej z łososia: dostarcza kwasów tłuszczowych omega-3 i -6, może wspomagać skórę i sierść. Prawidłowy układ odpornościowy: witamina E pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Naturalne funkcjonowanie serca: zawiera ważny aminokwas taurynę. Pro- i prebiotyki: z cennymi bakteriami jelitowymi, mogą przyczyniać się do naturalnej flory jelitowej, włókna roślinne mogą wspierać optymalne trawienie. Naturalne składniki: wysoka jakość. Zdrowa receptura: zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze. Bogate w witaminy dodatki: z beta-glukanem, drożdżami piwnymi i żurawiną oraz ekstraktem z rozmarynu. Dostosowany rozmiar krokietów: dostosowany do pysków małych i średnich szczeniąt. Źródło naturalnej glukozaminy i chondroityny. Bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Zooplus.plZłóż skargę | 35 zł |
Modyfikacje Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken
Ceny na Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken |
---|---|---|---|---|
Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken 2 kg | od 35 zł | 5 oferty | ||
Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken 7.5 kg | od 119 zł | 7 oferty | ||
Applaws Puppy Small Medium Breed Chicken 15 kg | od 202 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mąka ryżowa, tłuszcze zwierzęce, ryż, wątróbka drobiowa, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, jagnięcina, białka, warzywa, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: mąka jagnięca 21%, zboża, warzywa, tłuszcze, mączka rybna, zioła, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcz, gluten, wysłodki buraczane, mąka, klasa: super premium