Karm dla psów Applaws Puppy Large Breed Chicken 15 kg
Applaws Puppy Large Breed Chicken 15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Applaws 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Applaws.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Applaws Puppy Large Breed Chicken 15 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Applaws APPLAWS Karma Sucha dla szczeniąt ras dużych z kurczakiem, 15 kg | 280 zł |
Applaws Puppy dla dużych ras, kurczak - 2 x 15 kgDuże psy - duże wymagania! Jeśli Twój szczeniak jest jednym z dużych lub bardzo dużych przedstawicieli swojego gatunku, potrzebuje pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 416 zł |
APPLAWS Large Breed Puppy Chicken bezzbożowa sucha karma dla szczeniąt rasSucha, pełnoporcjowa karma dla szczeniąt ras dużych.Receptur Fera.plZłóż skargę | 280 zł |
Applaws Puppy dla dużych ras, kurczak - 15 kgDuże psy - duże wymagania! Jeśli Twój szczeniak jest jednym z dużych lub bardzo dużych przedstawicieli swojego gatunku, potrzebuje pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 211 zł |
Modyfikacje Applaws Puppy Large Breed Chicken
Ceny na Applaws Puppy Large Breed Chicken |
---|---|---|---|---|
Applaws Puppy Large Breed Chicken 2 kg | od 42 zł | 5 oferty | ||
Applaws Puppy Large Breed Chicken 7.5 kg | od 112 zł | 8 oferty | ||
Applaws Puppy Large Breed Chicken 15 kg | od 211 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 292 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, białko indycze, tłuszcz, hydrolizat wątroby, drożdże, białko ryżowe, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, ryż, pszenica, gluten kukurydziany, białka drobiowe, klasa: super premium
od 294 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, jajka, warzywa, klasa: super premium
od 289 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 290 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, łosoś, kaczka, ziemniaki, klasa: premium