Karm dla psów Bewital Belcando Junior Maxi
Bewital Belcando Junior Maxi 12.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bewital 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bewital.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bewital Belcando Junior Maxi
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Belcando Junior Maxi karma dla psów sucha karma dla młodych psów dużych raZalecenia dotyczące stosowania. Karma ta jest idealna do hodowli młodych psów większych ras od około 4 miesięcy. Zawartość bi... więcejałka, tłuszczu i wapnia jest przeznaczona do wolniejszego i zdrowszego wzrostu większych ras psów.
Lekko wygodny. Dużo ryżu jako bardzo lekko strawne źródło węglowodanów zapewnia szczególnie wysoką miękkość tej karmy. Zawarty w nim chleb porzeczkowy wspiera układ pokarmowy i dostarcza psu naturalne substancje garbujące i witalne.
30% świeżego drobiu. Im świeże mięso podczas obróbki, tym mniejsze są straty składników odżywczych – i tym lepsze jest doznania smakowe dla Twojego psa. Świeże mięso zawiera ważne elementy do budowy i przebudowy mięśni, organów, ścięgien i tkanki łącznej, zapewniając tym samym zachowanie ważnych funkcji ciała.
Wszystkie karma dla dużych trawników. Wszystkie zastosowane składniki i procesy obróbki są dostosowane do potrzeb rosnących psów wszystkich ras, dzięki czemu zapewnione jest dokładne przestrzeganie zapotrzebowania na substancje odżywcze, pierwiastki śladowe, witaminy i minerały.
Obietnica jakości. Ten produkt jest produkowany w Niemczech z zachowaniem wysokich standardów jakości. Wszystkie użyte produkty mięsne pochodzą od zwierząt nadających się do kontaktu z żywnością. Nie są testowane na zwierzętach. Produkty są produkowane bez sztucznych barwników, smaków i konserwantów oraz soi. Amazon.plZłóż skargę | 333 zł |
BELCANDO BELCANDO Junior Maxi L-XL 12.5 kg sucha karma dla psów ras dużychBELCANDO Junior Maxi L-XL 12.5 kg sucha karma dla psów ras dużych od 4 miesiąca życia Max&mrau.plZłóż skargę | 227 zł |
Belcando Junior Maxi - 2 x 12,5 kgDla jak najlepszego rozwoju psa w fazie wzrostu ważne jest odpowiednie dostarczanie wszystkich ważnych składników odżywczych.... więcejZ Belcando Junior Maxi otrzymujesz suchą karmę, która została stworzona właśnie w tym celu. Idealnie nadaje się jako karma pełnoporcjowa dla rosnących psów dużych ras od 4 miesiąca życia. Karma dla psów zawiera dużo świeżego mięsa z drobiu, które jest uzupełnione o składniki roślinne, tworząc mieszankę bogatą w substancje witalne. Dostarcza Twojemu pupilowi białka, tłuszczu i wapnia w odpowiednich proporcjach. Jako alternatywę dla pszenicy stosuje się lekkostrawny ryż. Belcando Junior Maxi dzięki wysokiej jakości składnikom jest lekkostrawna i doskonale akceptowana przez wiele psów. Belcando Junior Maxi w skrócie: Pyszna sucha karma dla rosnących psów (od 4 miesiąca) dużych ras. Dostosowana do potrzeb młodych psów: specjalna kompozycja składników odżywczych, przeznaczona dla fazy wzrostu. Wysokiej jakości składniki: mięso ze zwierząt nadających się do spożycia. Ze świeżym drobiem: wysoki procent białka zwierzęcego z drobiu, bogaty w wysokostrawne składniki odżywcze. Z nasionami chia i siemieniem lnianym: źródło cennych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które mogą wspierać m.in. skórę i sierść. Zbilansowana receptura: mieszanka składników pochodzenia roślinnego, zapewniająca dietę odpowiednią dla danego gatunku. Pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 453 zł |
BELCANDO Junior Maxi L-XL 25 kg (2x12.5 kg) sucha karma dla psów ras dużycPełnoporcjowa sucha karma dla młodych psów dużych ras od 4 miesiąca życia.
Karma sucha zawierająca wysokiej jakości surowce i... więcejodpowiednią kombinację białek, tłuszczów i wapnia dostosowaną do specjalnych potrzeb młodych psów i wolniejszego tempa wzrostu dużych ras psów.
Karma jest bogata w lekki drób i lekkostrawny ryż. Dodatek chleba świętojańskiego dostarcza garbników i substancji niezbędnych do zapewnienia dobrej przyswajalności Fera.plZłóż skargę | 439 zł |
Belcando Junior Maxi Sucha karma dla młodych psów większych ras 12,5kgBelcando Junior Maxi Sucha karma dla młodych psów większych ras 12,5kg 94740041 Belcando Junior Maxi Sucha karma dla psów wię... więcejkszych ras 12,5kg Wysokiej jakoś... EmpikZłóż skargę | 215 zł |
Belcando Junior Maxi - 12,5 kgDla jak najlepszego rozwoju psa w fazie wzrostu ważne jest odpowiednie dostarczanie wszystkich ważnych składników odżywczych.... więcejZ Belcando Junior Maxi otrzymujesz suchą karmę, która została stworzona właśnie w tym celu. Idealnie nadaje się jako karma pełnoporcjowa dla rosnących psów dużych ras od 4 miesiąca życia. Karma dla psów zawiera dużo świeżego mięsa z drobiu, które jest uzupełnione o składniki roślinne, tworząc mieszankę bogatą w substancje witalne. Dostarcza Twojemu pupilowi białka, tłuszczu i wapnia w odpowiednich proporcjach. Jako alternatywę dla pszenicy stosuje się lekkostrawny ryż. Belcando Junior Maxi dzięki wysokiej jakości składnikom jest lekkostrawna i doskonale akceptowana przez wiele psów. Belcando Junior Maxi w skrócie: Pyszna sucha karma dla rosnących psów (od 4 miesiąca) dużych ras. Dostosowana do potrzeb młodych psów: specjalna kompozycja składników odżywczych, przeznaczona dla fazy wzrostu. Wysokiej jakości składniki: mięso ze zwierząt nadających się do spożycia. Ze świeżym drobiem: wysoki procent białka zwierzęcego z drobiu, bogaty w wysokostrawne składniki odżywcze. Z nasionami chia i siemieniem lnianym: źródło cennych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które mogą wspierać m.in. skórę i sierść. Zbilansowana receptura: mieszanka składników pochodzenia roślinnego, zapewniająca dietę odpowiednią dla danego gatunku. Pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 230 zł |
BELCANDO Junior Maxi L-XL 12.5 kg sucha karma dla psów ras dużych od 4 miePełnoporcjowa sucha karma dla młodych psów dużych ras od 4 miesiąca życia.
Karma jest bogata w lekki drób i lekkostrawny ryż. Dodatek chleba świętojańskiego dostarcza garbników i substancji niezbędnych do zapewnienia dobrej przyswajalności Fera.plZłóż skargę | 227 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 170 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: zboża, drób, kurczak i indyk 15%, tłuszcz, białko, mączka rybna, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, jagnięcina, białka, warzywa, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, ryż, pszenica, gluten kukurydziany, białka drobiowe, klasa: super premium
od 124 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium