Karm dla psów Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice 12 kg
Zamknij
Menu
Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice 12 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice 12 kg
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Care Dog Hypoallergenic JUNIOR Large Breed Lamb 12kg 100-172219 | 193 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb | 243 zł |
Karma dla psa BRIT Hypoallergenic Jagnięcina z Ryżem 12 kgPełnoporcjowa, hypoalergiczna karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o młodych psach (od 3. mie... więcejsiąca do 2. roku życia) ras dużych (ważących docelowo powyżej 25kg). Hipoalergiczna i monobiałkowa receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych. Electro.plZłóż skargę | 260 zł |
Karma dla psa BRIT Hypoallergenic Jagnięcina z Ryżem 12 kgPełnoporcjowa, hypoalergiczna karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o młodych psach (od 3. mie... więcejsiąca do 2. roku życia) ras dużych (ważących docelowo powyżej 25kg). Hipoalergiczna i monobiałkowa receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych.... Avans.plZłóż skargę | 260 zł |
BRIT Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb Karma hipoalergicznaBRIT Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb Karma hipoalergiczna dla psów 12kg
Hipoale... więcejrgiczna receptura z Jagnięciną i ryżem dla młodych psów (3 miesiące – 2 lata) dużych ras (powyżej 25 kg).
- ZDROWY WZROST
- TROSKA O STAWY I CHRZĄSTKI
- KSZTAŁTOWANIE ODPORNOŚCI
- POMOC DLA INTENSYWNIE ROSNĄCEGO ORGANIZMU
Pełnoporcjowa, hypoalergiczna karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o młodych psach (od 3. miesiąca do 2. roku życia) ras dużych (ważących docelowo powyżej 25kg).
Hipoalergiczna i monobiałkowa receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych.
Formuła jest polecana w szczególności psom o wrażliwym przewodzie pokarmowym, z tendencjami do rozwoju alergii pokarmowych i o specjalnych wymaganiach żywieniowych.
Wzbogacenie probiotykami dba o modulację prawidłowej flory bakteryjnej jelit, bezpośrednio wpływającą na odporność rosnącego organizmu.
Dodatek ostropestu plamistego wspomaga funkcjonowanie wątroby, metabolizm i oczyszczanie organizmu z toksyn.
Zawartość chrotektorów pomaga zapewnić zdrowy rozwój stawów, kości oraz chrząstek, a zrównoważony poziom białka i tłuszczu dba o wsparcie stabilnego wzrostu młodego psa dużej rasy.
SKŁAD: dehydra zoo24.plZłóż skargę | 183 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Brit Care
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 238 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 55 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 169 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: 62% kurczak, 15% wątróbka, 8% łosoś, bulion, rokitnik, minerały, skrobia, super premium
od 26 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: indyk, łosoś, kaczka, kurczak, super premium
od 31 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: suszony królik 36%, ryż 35%, owoce, olej z kurczaka i ryb, zioła, klasa: super premium
od 6 zł
przysmaki, przekąski, 0.05 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: suszona mączka z łososia 22%, groszek, białko z kurczaka 10%, super premium
od 13 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: białko owadzie, groch, białko tuńczyka, skrobia, olej, siemię lniane
od 12 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
Modyfikacje Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice
Ceny na Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice 3 kg | od 45 zł | 2 oferty | ||
Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice 12 kg | od 171 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 170 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, jagnięcina, białka, warzywa, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, jajka, warzywa, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: zboża, drób, kurczak i indyk 15%, tłuszcz, białko, mączka rybna, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, ryż, pszenica, gluten kukurydziany, białka drobiowe, klasa: super premium
od 234 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, warzywa, owoce, jajka, klasa: premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 124 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 292 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, białko indycze, tłuszcz, hydrolizat wątroby, drożdże, białko ryżowe, klasa: super premium