Karm dla psów Bewital Belcando Adult Multi-Croc
Zamknij
Menu
Bewital Belcando Adult Multi-Croc 12.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bewital 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bewital.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bewital Belcando Adult Multi-Croc
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Belcando Adult Multi-Croc sucha karma dla psów z żwirkami warzywnymi i ryżZalecenia dotyczące stosowania. Ta karma zapewnia dorosłemu psu idealną odmianę, składającą się z różnych krokietów, żwirków warzywnych i makaronów.
Lekko wygodny. Dużo ryżu jako bardzo lekko strawne źródło węglowodanów zapewnia szczególnie wysoką miękkość tej karmy.
Wszystkie karma dla wszystkich trawników. Wszystkie zastosowane składniki i proc... więcejesy obróbki są dostosowane do potrzeb dorosłych psów wszystkich ras, dzięki czemu zapewnione jest dokładne przestrzeganie zapotrzebowania na substancje odżywcze, pierwiastki śladowe, witaminy i minerały.
Obietnica jakości. Ten produkt jest produkowany w Niemczech z zachowaniem wysokich standardów jakości. Wszystkie użyte produkty mięsne pochodzą od zwierząt nadających się do kontaktu z żywnością. Nie są testowane na zwierzętach. Produkty są produkowane bez sztucznych barwników, smaków i konserwantów oraz soi. Amazon.plZłóż skargę | 255 zł |
BELCANDO BELCANDO Multi-Croc 12.5 kg sucha karma dla psów | 222 zł |
BELCANDO Multi-Croc 25 kg (2x12.5 kg) sucha karma dla psówPełnoporcjowa sucha karma dla psów o normalnej aktywności.
Dob Fera.plZłóż skargę | 431 zł |
BELCANDO Multi-Croc 12.5 kg sucha karma dla psówPełnoporcjowa sucha karma dla psów o normalnej aktywności.
Dob Fera.plZłóż skargę | 222 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 195 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak 23%, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, siemię lniane, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso z tuńczyka, ryż, zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 267 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 185 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium