Корм для собак Trovet Dog MGD 2.5 кг
Trovet Dog MGD 2.5 kg 2.5 кг12.5 кг |
|
Тривалість використання від 3 місяців.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trovet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trovet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trovet Dog MGD 2.5 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trovet Mobility & Geriatrics MGD pies - 25 kg | 111 zł |
Karma sucha dla psa TROVET Mobility & Geriatrics, 2,5 kg | 102 zł |
Trovet Mobility & Geriatrics MGD - sucha karma dla psa 2,5kg TROV82 | 105 zł |
Trovet Mobility & Geriatrics MGD - 2.5 | 104 zł |
TROVET Mobility & Geriatrics MGD dla psa 2,5 kg | 87 zł |
ще 4 пропозиції
Ключевые особенности корма:
- нутрицевтики предотвращают разрушение хрящей
- желатин, глюкозамин и хондроитинсульфат обеспечивают строительные материалы, необходимые для синтеза хрящевой матрицы
- рыбий жир и зеленые мидии обладают противовоспалительными свойствами
- предотвращение ожирения и дополнительной нагрузки на суставы
Модификації Trovet Dog MGD
Ціни на Trovet Dog MGD |
---|---|---|---|---|
Trovet Dog MGD 2.5 кг | від 87 zł | 10 пропозицій | ||
Trovet Dog MGD 12.5 кг | від 267 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →