Корм для собак Farmina Vet Life Hypoallergenic Egg/Rice 12 кг
Закрити
Шапка
Farmina Vet Life Hypoallergenic Egg/Rice 12 kg 2 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Vet Life Hypoallergenic Egg/Rice 12 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma sucha dla psa FARMINA Vet Life Dog Hypoallergenic Egg & Rice, 12 kgFarmina Vet Life Egg &, Rice to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów stworzona w celu zmniejszenia nietolerancj... щеi na składniki odżywcze. Skład: ... EmpikПоскаржитись | 351 zł |
Farmina Vet Life – HypoAllergenic Egg & Rice – sucha karma dla psa 12kg FAFarmina Vet Life - HypoAllergenic Egg & Rice - sucha karma dla psa z nietolerancjami na składniki odżywcze Karmy marki Farmin... щеa mają już ponad 40letnią tradycje, która przekłada się na bogate doświadczenie i znajomość potrzeb czworonogów na całym świecie. Produkowane przy współpracy włoskiej Russo Feed i angielskiej Farmina Pet Foods oferują 10 linii produktowych: 5 dla psów i 5 dla kotów. Szeroka oferta ma zapewniać realizację zróżnicowanych potrzeb, które wynikają z rasy, wielkości czy stylu życia. Bardzo ważne jest też że karmy marki Farmina Vet Life są przygotowane po to aby oferować Twojemu psu dietę weterynaryjną, która jest jak najbliżej naturalnej. Wolne od GMO, wykorzystują jedynie prazboża takie jak orkisz i owies, co pozwoliło uzyskać niższy indeks glikemiczny. W karmach tych, także w oferowanej Farmina Vet Life - HypoAllergenic Egg & Rice , wykorzystywane są tylko naturalne przeciwutleniac Miskakarmy.plПоскаржитись | 365 zł |
Farmina Pet Foods Vet Life Hypoallergenic-Egg And Rice Pies 12kg | 357 zł |
Karma dla psa FARMINA Vet Life Hypoallergenic Jaja i ryż 12 kg PVT120006SAlergia pokarmowa. Farmina Vet Life Egg & Rice to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów stworzona w celu zmniejs... щеzenia nietolerancji na składniki odżywcze.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 370 zł |
FARMINA Vet Life Dog Hypoallergenic Egg & Rice 12kg + Advantix - dla psów | 392 zł |
FARMINA Vet Life Dog Hypoallergenic Egg & Rice 12kg | Darmowa dostawa | 354 zł |
Серія Farmina Vet Life
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче м'ясо, овес, волокна гороху, риба, рис, жир, олія, яйця, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 105 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо курки, картопля, риба, куряча печінка, жир, кіноа, суперпреміум
від 15 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки, солодка картопля, кіноа, клас: суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 315 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для суглобів, при захворюваннях опорно-рухового апарата, в составе: спельта, овес, курка, яйця, жири, білки, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: риба, солодка картопля, кіноа, клас: суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: свинина, картопля, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, для нирок, в составе: кориця, овес, буряк, глютен, яйця, жир, риба, олія, г. білків, клас: суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: м'ясо курки, картопля, кіноа, куряча печінка, риба, клас: суперпреміум
від 460 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
Модификації Farmina Vet Life Hypoallergenic Egg/Rice
Ціни на Farmina Vet Life Hypoallergenic Egg/Rice |
---|---|---|---|---|
Farmina Vet Life Hypoallergenic Egg/Rice 2 кг | від 109 zł | 5 пропозицій | ||
Farmina Vet Life Hypoallergenic Egg/Rice 12 кг | від 351 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 342 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 347 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 307 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 376 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум