Корм для кішок Farmina Vet Life Feline Struvite 2 kg
Фото 9 |
Farmina Vet Life Feline Struvite 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Vet Life Feline Struvite 2 kg
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VET LIFE NATURAL DIET CAT STRUVITE 2 KG 24402531 | 96 zł |
Farmina Vet Life - Struvite - sucha karma dla kota 2 kg FARK72Farmina Vet Life - Struvite - sucha karma dla kota z kamieniami struwitowymi Karmy marki Farmina mają już ponad 40letnią trad... щеycje, która przekłada się na bogate doświadczenie i znajomość potrzeb czworonogów na całym świecie. Produkowane przy współpracy włoskiej Russo Feed i angielskiej Farmina Pet Foods oferują 10 linii produktowych: 5 dla psów i 5 dla kotów. Szeroka oferta ma zapewniać realizację zróżnicowanych potrzeb, które wynikają z rasy, wielkości czy stylu życia. Bardzo ważne jest też że karmy marki Farmina Vet Life są przygotowane po to aby oferować Twojemu kotu dietę weterynaryjną, która jest jak najbliżej naturalnej. Wolne od GMO, wykorzystują jedynie prazboża takie jak orkisz i owies, co pozwoliło uzyskać niższy indeks glikemiczny. W karmach tych, także w oferowanej Farmina Vet Life - Struvite wykorzystywane są tylko naturalne przeciwutleniac Miskakarmy.plПоскаржитись | 115 zł |
Farmina Vet Life Struvite Feline - 2 kgJeśli Twój kot cierpi na kamienie struwitowe, przydatna może okazać się dopasowana dietetyczna sucha karma. Farmina Vet Life... щеStruvite Feline to dietetyczna karma dla kotów ze specjalną formułą, która może pomóc w rozpuszczaniu kamieni struwitowych. Farmina Vet Life Struvite Feline posiada składniki zakwaszające mocz, które przyczyniają się do niekorzystnej dla kamieni struwitowych wartości pH moczu, a tym samym mogą sprzyjać ich rozkładowi. Dietetyczna karma dla kotów ma również niską zawartość magnezu, co może przyczynić się do zmniejszenia części kamieni struwitowych w moczu. Farmina Vet Life Struvite Feline dostarcza Twojemu kotu niezbędnych kwasów tłuszczowych, które są ważne między innymi dla prawidłowej pracy serca. Farmina Vet Life Struvite Feline w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla kotów w celu rozpuszczenia kamieni struwitowych. Dostosowana zawartość minerałów: niska koncentracja magnezu, wapnia i fosforu. Zakwaszenie moczu: wspiera środowisko moczu nieprzyjazne kamieniom moczowym, sprzyja rozpuszczaniu istniejących już kamieni struwitowych. Kompletna receptura: wzbogacona o witaminy i elektrolity. Niezbędne kwasy tłuszczowe: EPA i DHA mogą przyczyniać się do prawidłowego funkcjonowania serca. Bogata w błonnik: może wspierać naturalne trawienie. Wskazówki ogólne: Przed rozpoczęciem stosowania lub przedłużeniem okresu stosowania należy skonsultować się z lekarzem weterynarii. W okresie karmienia karmą dietetyczną zwierzę należy regularnie poddawać badaniom kontrolnym u prowadzącego lekarza weterynarii. W razie pogorszenia się stanu zdrowia zwierzęcia należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem weterynarii. Zooplus.plПоскаржитись | 96 zł |
VetLife FARMINA Adult Struvite 2 kgNiska koncentracja białek stwarza niekorzystne środowisko do agregacji lub wytrącania krystalicznego. Dodatkowa DL-metionina... щеzapewnia kwaśne pH moczu, a tym samym hamuje powstawanie nowych struwitów. Hamuje to także namnażanie się bakterii. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę farmina.com lub zadzwoń pod numer 05204 / 936 97 95. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 132 zł |
Farmina Farmina Vet Life STRUVITE Cat 2kg - sucha karma dla kotów z chorobFarmina Vet Life STRUVITE Cat 2kg - sucha karma dla kotów z chorobami dróg moczowych 2kg Max&mrau.plПоскаржитись | 104 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Farmina Vet Life
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: глютен, рис, куряче м'ясо, овес, жир, яйця, риба, олія, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо курки, картопля, печінка, риба, кіноа, клас: суперпреміум
від 296 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, глютен, куряче м'ясо, жири, яйця, риба, олія, інулін, календула, суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 420 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: глютен, рис, куряче м'ясо, овес, жир, яйця, риба, олія, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 470 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, глютен, куряче м'ясо, жири, яйця, риба, олія, інулін, календула, суперпреміум
від 15 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: курка, гідролізат білка риби, картопля, печінка, жир, риба, клас: суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: глютен, рис, куряче м'ясо, овес, жир, яйця, риба, олія, суперпреміум
від 351 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: куряче м'ясо, рис, овес, жир, риба, яйця, подорожник, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, овес, жир, яйця, г. білка, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: глютен, рис, куряче м'ясо, овес, жир, яйця, риба, олія, суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, рис, жири, цілісні яйця, овес, пульпа, насіння льону, клас: суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: спельта, глютен, жири, курка, г. білка, овес, яйця, буряк, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
Модификації Farmina Vet Life Feline Struvite
Ціни на Farmina Vet Life Feline Struvite |
---|---|---|---|---|
Farmina Vet Life Feline Struvite 400 g | від 25 zł | 7 пропозицій | ||
Farmina Vet Life Feline Struvite 2 kg | від 96 zł | 13 пропозицій | ||
Farmina Vet Life Feline Struvite 10 kg | від 420 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 102 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: глютен, рис, куряче м'ясо, овес, жир, яйця, риба, олія, суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка 43%, рис 23%, коричневий рис 15%, картопляний білок, суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: птах, білки, клітковина, рис, жири, борошно, пшениця, добавки, мінерали, суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, індичка, гороховий білок, жир, олія, суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: свинина, тапіока, картопля, білок лосося, жир, волокна гороху, олія, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум