Корм для собак Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato 2 кг
Закрити
Шапка
Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato 2 kg 2 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato 2 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa FARMINA Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato 2 kgFarmina Vet Life Fish & Potato to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów stworzona w celu zmniejszenia nietoleran... щеcji na składniki odżywcze. Electro.plПоскаржитись | 100 zł |
Karma dla psa FARMINA Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato 2 kgFarmina Vet Life Fish & Potato to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów stworzona w celu zmniejszenia nietoleran... щеcji na składniki odżywcze.... Avans.plПоскаржитись | 100 zł |
Farmina Farmina Vet Life HIPO Fish & Potato DOG 2kg | 90 zł |
Farmina Vet Life – HypoAllergenic Fish & Potato – sucha karma dla psa 2kgFarmina Vet Life - HypoAllergenic Fish & Potato - sucha karma dla psa z nietolerancjami na składniki odżywcze Karmy marki Far... щеmina mają już ponad 40letnią tradycje, która przekłada się na bogate doświadczenie i znajomość potrzeb czworonogów na całym świecie. Produkowane przy współpracy włoskiej Russo Feed i angielskiej Farmina Pet Foods oferują 10 linii produktowych: 5 dla psów i 5 dla kotów. Szeroka oferta ma zapewniać realizację zróżnicowanych potrzeb, które wynikają z rasy, wielkości czy stylu życia. Bardzo ważne jest też że karmy marki Farmina Vet Life są przygotowane po to aby oferować Twojemu psu dietę weterynaryjną, która jest jak najbliżej naturalnej. Wolne od GMO, wykorzystują jedynie prazboża takie jak orkisz i owies, co pozwoliło uzyskać niższy indeks glikemiczny. W karmach tych, także w oferowanej Farmina Vet Life - HypoAllergenic Fish & Potato , wykorzystywane są tylko naturalne przeciwutleniac Miskakarmy.plПоскаржитись | 100 zł |
FARMINA Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato 2 kg karma dla psa z aleFarmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów przy obniżaniu nietolerancji sk... щеładników i substancji pokarmowych; wspomaganie funkcji skóry w przypadku dermatozy i nadmiernego wypadania sierści.WSKAZAN Fera.plПоскаржитись | 90 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Farmina Vet Life
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, спельта, г. білка, яйця, овес, буряк, риба, жир, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рисовий крохмаль, гідролізат білка, риб'ячий жир, хлорид калію, клас: суперпреміум
від 330 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, спельта, г. білка, яйця, овес, буряк, риба, жир, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо курки, куряча печінка, картопля, риба, жир, кіноа, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, картопля, куряча печінка, жир, риба, кіноа, суперпреміум
від 15 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки, солодка картопля, кіноа, клас: суперпреміум
від 307 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо курки, картопля, риб'ячий жир, куряча печінка, риба, кіноа, суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: риба, солодка картопля, кіноа, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 310 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для суглобів, при захворюваннях опорно-рухового апарата, в составе: спельта, овес, курка, яйця, жири, білки, клас: суперпреміум
Модификації Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato
Ціни на Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato |
---|---|---|---|---|
Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato 2 кг | від 90 zł | 9 пропозицій | ||
Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish/Potato 12 кг | від 309 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 81 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, кукурудза, глютен, білки, олія, жири, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум