Корм для собак Hills PD r/d Weight Loss 10 кг
Фото 7 |
Hills PD r/d Weight Loss 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD r/d Weight Loss 10 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hills PRESCRIPTION DIET Canine Weight Loss R/D Dry Dog Food Chicken 10 kg | 277 zł |
Hill's Prescription Diet r/d Weight Reduction, kurczak - 10 kgHill's Prescription Diet r/d Weight Reduction to karma stworzona specjalnie dla dorosłych psów zmagających się z nadwagą. Dzięki recepturze o obniżonej zawartości tłuszczu i niskiej wartości energetycznej ta klinicznie sprawdzona karma pełnoporcjowa idealnie wspomaga korygowanie wagi psa. Karmę można podawać przy schorzeniach metabolicznych, takich... щеjak cukrzyca, hiperlipidemia, zapalenie jelita grubego czy zaparcia. Karma dla psów Hill's Prescription Diet r/d Weight Reduction została przygotowana z pysznym kurczakiem, który jest źródłem wysokiej jakości białka zwierzęcego. Białko jest ważne dla utrzymania beztłuszczowej masy mięśniowej. Wysoka zawartość błonnika w karmie dla psów sprawia, że Twój czworonożny przyjaciel czuje się przyjemnie syty. Hill's Prescription Diet r/d Weight Reduction, kurczak w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów z nadwagą. Stworzona specjalnie po to, by wspomagać zdrowe i efektywne zrzucanie wagi przy otyłości. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego: zapewnia uczucie sytości, pomaga uniknąć żebrania między posiłkami. Receptura o obniżonej zawartości tłuszczu i niskiej wartości energetycznej: pomaga w uzyskaniu idealnej wagi. Z L-karnityną i lizyną: przyspiesza przemianę materii i spalanie tłuszczu. Z kurczakiem: lekkostrawne źródło wysokowartościo Zooplus.plПоскаржитись | 240 zł |
Hill's Prescription Diet r/d Weight Reduction, kurczak - 2 x 10 kgHill's Prescription Diet r/d Weight Reduction to karma stworzona specjalnie dla dorosłych psów zmagających się z nadwagą. Dzięki recepturze o obniżonej zawartości tłuszczu i niskiej wartości energetycznej ta klinicznie sprawdzona karma pełnoporcjowa idealnie wspomaga korygowanie wagi psa. Karmę można podawać przy schorzeniach metabolicznych, takich... щеjak cukrzyca, hiperlipidemia, zapalenie jelita grubego czy zaparcia. Karma dla psów Hill's Prescription Diet r/d Weight Reduction została przygotowana z pysznym kurczakiem, który jest źródłem wysokiej jakości białka zwierzęcego. Białko jest ważne dla utrzymania beztłuszczowej masy mięśniowej. Wysoka zawartość błonnika w karmie dla psów sprawia, że Twój czworonożny przyjaciel czuje się przyjemnie syty. Hill's Prescription Diet r/d Weight Reduction, kurczak w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów z nadwagą. Stworzona specjalnie po to, by wspomagać zdrowe i efektywne zrzucanie wagi przy otyłości. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego: zapewnia uczucie sytości, pomaga uniknąć żebrania między posiłkami. Receptura o obniżonej zawartości tłuszczu i niskiej wartości energetycznej: pomaga w uzyskaniu idealnej wagi. Z L-karnityną i lizyną: przyspiesza przemianę materii i spalanie tłuszczu. Z kurczakiem: lekkostrawne źródło wysokowartościo Zooplus.plПоскаржитись | 478 zł |
Серія Hills Prescription Diet
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 141 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, для серця, для печінки, в составе: рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, в составе: злаки, м'ясо птиці, яйця, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 245 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий корм, 0.15 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курячий фарш, свиняча печінка, свинина, курка, рис, суперпреміум
від 373 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для мозку, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 448 zł
сухий корм, 12 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 188 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти, зернові, яйця, рис, олії, жири, клас: суперпреміум
від 135 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, для серця, для печінки, в составе: рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий корм, 0.37 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: печінка свиняча, субпродукти, курка, крохмаль, олія, суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо курки та індички, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.36 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо, злаки, яйця, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 94 zł
вологий корм, 0.15 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свиняча печінка 30%, свинина, крохмаль, борошно, жир, протеїни сої, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для імунної системи, для печінки, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (курка), злаки, олії та жири, яйця, клас: суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
Модификації Hills PD r/d Weight Loss
Ціни на Hills PD r/d Weight Loss |
---|---|---|---|---|
Hills PD r/d Weight Loss 1.5 кг | від 65 zł | 3 пропозиції | ||
Hills PD r/d Weight Loss 4 кг | від 140 zł | 2 пропозиції | ||
Hills PD r/d Weight Loss 10 кг | від 240 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 237 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 271 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: рис 50%, качка 37%, жири, гідролізат курячої печінки, олія, клас: суперпреміум
від 239 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля, рибне борошно, крохмаль, масла, жири, протеїн, водорості, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 266 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 168 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, яйця, овочі, клас: преміум