Корм для собак Hills PD Dog Metabolic Chicken 4 кг
Відео 3Фото 10 |
Hills PD Dog Metabolic Chicken 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD Dog Metabolic Chicken 4 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HILLS Prescription Diet Canine Metabolic Dry Dog Food Chicken - 4 kg 2098M | 176 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Metabolic Kurczak 4 kgKarma dla psów marki HILL'S Canine Metabolic z kurczakiem to pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję nadmiernej... щеmasy ciała. Rozmiar krokieta 13 mm. Electro.plПоскаржитись | 180 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Metabolic Kurczak 4 kgKarma dla psów marki HILL'S Canine Metabolic z kurczakiem to pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję nadmiernej... щеmasy ciała. Rozmiar krokieta 13 mm.... Avans.plПоскаржитись | 180 zł |
Hill's Prescription Diet Metabolic Weight Management, kurczak - 4 kgHill's Prescription Diet to szeroka gama produktów testowanych klinicznie, które mogą być podawane psu cierpiącemu na rożne d... щеolegliwości. Hill's Prescription Diet Metabolic Weight Management to holistyczna karma sucha, która jest przeznaczona dla psów otyłych i pomaga pozbyć się nadwagi. Co więcej, podawanie psu karmy Metabolic po zredukowaniu otyłości pomaga utrzymać idealną wagę. Wartościowy skald został opracowany w oparciu o naukowo opracowany kompleks odżywczy. Ma on wpływ na indywidualne zużycie energii przez psa i zwiększa jego zdolność do spalania nadmiaru tłuszczu. Wartościowe przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 152 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Metabolic Kurczak 4 kgKarma dla psów marki HILL'S Canine Metabolic z kurczakiem to pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję nadmiernej... щеmasy ciała. Rozmiar krokieta 13 mm.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 151 zł |
Hills Prescription Diet Metabolic Canine 4kg | 166 zł |
Hill's Prescription Diet Metabolic Canine 4kgPrescription Diet Canine Metabolic Wskazania Psy z nadwagą i psy otyłe Utrzymanie masy ciała po odchudzeniu Niezalecana dla:... щеkotów szczeniąt suk w okresie ci... EmpikПоскаржитись | 170 zł |
Серія Hills Prescription Diet
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: курка 22%, свинина, борошно, крохмаль, лосось, жир, яйце, суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, олії, жири, яйця, м'ясо, насіння, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 210 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 48 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, цукру, екстракти рослинних білків, яйця, мінерали, суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, олії, жири, яйця, м'ясо, насіння, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 146 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо, субпродукти, олії, жири, риба, мінерали, насіння, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно курки, злаки, куряча і свиняча печінка, жири, олія, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, олії та жири, яйця, насіння, м'ясо, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: курка 22%, свинина, борошно, крохмаль, лосось, жир, яйце, суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, при ракових захворюваннях, в составе: курка, пшениця, клейковина, жир, куряча печінка, соєве борошно, рис, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, цукру, екстракти рослинних білків, яйця, мінерали, суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо, субпродукти, олії, жири, риба, мінерали, насіння, суперпреміум
Відеоогляди
Hill's Weight Control Maintenance - Metabolic - Dry & Wet Dog Food Review - The Dog Nutritionist
12 січня762 перегляда
Hills Prescription Diet Metabolic Weight Loss & Maintenance Cat Food Review
23 вересня 2023212 переглядів
VK Castle Hill Monthly Giveaway || July & August || Tri-Pep by Metabolic Nutrition
9 вересня 2014311 переглядів
Модификації Hills PD Dog Metabolic Chicken
Ціни на Hills PD Dog Metabolic Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills PD Dog Metabolic Chicken 1.5 кг | від 66 zł | 10 пропозицій | ||
Hills PD Dog Metabolic Chicken 4 кг | від 151 zł | 8 пропозицій | ||
Hills PD Dog Metabolic Chicken 12 кг | від 305 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 145 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум