Корм для собак Hills PD Dog Metabolic Chicken 12 кг
Відео 3Фото 10 |
Hills PD Dog Metabolic Chicken 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD Dog Metabolic Chicken 12 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic Kurczak 12 kgKarma dla psów Hill's PRESCRIPTION DIET Metabolic z kurczakiem to pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję nadmi... щеernej masy ciała oraz utrzymywanie zdrowej masy ciała u dorosłych psów. Ta karma ma niską gęstość energetyczną. Electro.plПоскаржитись | 318 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic Kurczak 12 kgKarma dla psów Hill's PRESCRIPTION DIET Metabolic z kurczakiem to pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję nadmi... щеernej masy ciała oraz utrzymywanie zdrowej masy ciała u dorosłych psów. Ta karma ma niską gęstość energetyczną... Avans.plПоскаржитись | 318 zł |
Hill's Prescription Diet Metabolic Weight Management, kurczak - 2 x 12 kgHill's Prescription Diet to szeroka gama produktów testowanych klinicznie, które mogą być podawane psu cierpiącemu na rożne d... щеolegliwości. Hill's Prescription Diet Metabolic Weight Management to holistyczna karma sucha, która jest przeznaczona dla psów otyłych i pomaga pozbyć się nadwagi. Co więcej, podawanie psu karmy Metabolic po zredukowaniu otyłości pomaga utrzymać idealną wagę. Wartościowy skald został opracowany w oparciu o naukowo opracowany kompleks odżywczy. Ma on wpływ na indywidualne zużycie energii przez psa i zwiększa jego zdolność do spalania nadmiaru tłuszczu. Wartościowe przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 605 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic Kurczak 12 kgKarma dla psów Hill's PRESCRIPTION DIET Metabolic z kurczakiem to pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję nadmi... щеernej masy ciała oraz utrzymywanie zdrowej masy ciała u dorosłych psów. Ta karma ma niską gęstość energetyczną... Mediaexpert.plПоскаржитись | 312 zł |
Hills Prescription Diet Metabolic Canine 12kg | 335 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Hills Prescription Diet
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 305 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, 0.15 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: гідролізат курячої печінки, крохмаль, соєве масло, целюлоза, суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 144 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: рис, кукурудза, курячі субпродукти, курячий жир, соєві боби, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, лосось, злаки, жири, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: борошно курки, гідролізат білка, злаки, пудра імбирна, клас: суперпреміум
від 123 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: печінка курки, свинина, курка, лосось, яйця, злаки, суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, при ракових захворюваннях, в составе: курка, пшениця, клейковина, жир, куряча печінка, соєве борошно, рис, клас: суперпреміум
від 50 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: печінка курки, свинина, курка, лосось, яйця, злаки, суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 150 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: білки, злаки, олії, жири, яйця, м'ясо, насіння, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Відеоогляди
Hill's Weight Control Maintenance - Metabolic - Dry & Wet Dog Food Review - The Dog Nutritionist
12 січня735 переглядів
Hills Prescription Diet Metabolic Weight Loss & Maintenance Cat Food Review
23 вересня 2023208 переглядів
VK Castle Hill Monthly Giveaway || July & August || Tri-Pep by Metabolic Nutrition
9 вересня 2014311 переглядів
Модификації Hills PD Dog Metabolic Chicken
Ціни на Hills PD Dog Metabolic Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills PD Dog Metabolic Chicken 1.5 кг | від 66 zł | 10 пропозицій | ||
Hills PD Dog Metabolic Chicken 4 кг | від 151 zł | 8 пропозицій | ||
Hills PD Dog Metabolic Chicken 12 кг | від 305 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 324 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: курка, кукурудза, рис, зародки кукурудзи, кістковий жир, картопля, клас: суперпреміум
від 271 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: рис 50%, качка 37%, жири, гідролізат курячої печінки, олія, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 306 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 333 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля, рибне борошно, крохмаль, масла, жири, протеїн, водорості, клас: суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум