Корм для собак Hills PD u/d Urinary Care 10 кг
Фото 3 |
Hills PD u/d Urinary Care 10 kg 5 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD u/d Urinary Care 10 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HILLS Prescription Diet Urinary Care Canine u/d Dry Dog Food 10 kg | 314 zł |
Hill´s Prescription Diet Canine u/d Non-Struvite Urinary - 2 x 10 kgHill's Prescription Diet and/d Urinary Care Original to zalecana przez lweterynarzy sucha karma, opracowana specjalnie w celu... щеograniczenia tworzenia się kamieni moczanowych, cystynowych i szczawianowych. Karma dla psów przyczynia się do tworzenia środowiska dróg moczowych, które nie sprzyja tworzeniu się kamieni moczowych, a także może wspierać pracę nerek. Smaczna sucha karma Hill's zawiera mniej, ale wysokiej jakości białka, które są ważne dla utrzymania masy mięśniowej. Zbilansowany profil składników odżywczych zapewnia dobre zaopatrzenie w cenne witaminy, minerały i pierwiastki śladowe. Przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 498 zł |
Hills Karma PD Canine U/D 10 kg | 296 zł |
Hill’s PD Canine Urinary Care U/D 10kg Hill's PD U/D Urinary Care To pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję powstawania kamieni moczanowych, reduk... щеcję powstawania kamieni z cystyny oraz redukcję zawartości miedzi w wątrobie u dorosłych psów. Ta karma ma umiarkowaną zawartość aminokwasów siarkowych, niską zawartość puryn, niską zawartość wysokiej jakości białka, zawiera wybrane źródło białka, ma ograniczoną zawartość miedzi oraz ma własności alkalizujące mocz. Jak to działa? Kontrolowana zawartość wysokiej jakości i wysoce strawnego białka Wspomaga uzyskiwanie pożądanego poziomu pH moczu i ma niską zawartość sodu Zawiera przeciwutleniac Erli.plПоскаржитись | 256 zł |
Hill´s Prescription Diet Canine u/d Non-Struvite Urinary - 10 kgHill's Prescription Diet and/d Urinary Care Original to zalecana przez lweterynarzy sucha karma, opracowana specjalnie w celu... щеograniczenia tworzenia się kamieni moczanowych, cystynowych i szczawianowych. Karma dla psów przyczynia się do tworzenia środowiska dróg moczowych, które nie sprzyja tworzeniu się kamieni moczowych, a także może wspierać pracę nerek. Smaczna sucha karma Hill's zawiera mniej, ale wysokiej jakości białka, które są ważne dla utrzymania masy mięśniowej. Zbilansowany profil składników odżywczych zapewnia dobre zaopatrzenie w cenne witaminy, minerały i pierwiastki śladowe. Przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 252 zł |
Hill’s PD Canine Urinary Care U/D 10kg Hill's PD U/D Urinary Care To pełnoporcjowa karma dietetyczna wspomagająca redukcję powstawania kamieni moczanowych, reduk... щеcję powstawania kamieni z cystyny oraz redukcję zawartości miedzi w wątrobie u dorosłych psów. Ta karma ma umiarkowaną zawartość aminokwasów siarkowych, niską zawartość puryn, niską zawartość wysokiej jakości białka, zawiera wybrane źródło białka, ma ograniczoną zawartość miedzi oraz ma własności alkalizujące mocz. Jak to działa? Kontrolowana zawartość wysokiej jakości i wysoce strawnego białka Wspomaga uzyskiwanie pożądanego poziomu pH moczu i ma niską zawartość sodu Zawiera przeciwutleniac Erli.plПоскаржитись | 258 zł |
Серія Hills Prescription Diet
від 75 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 61 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, риба, злаки, суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 50 zł
вологий корм, 0.15 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свиняча печінка 30%, свинина, крохмаль, борошно, жир, протеїни сої, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, продукти тваринного та рослинного походження, клас: суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо та м'ясні продукти (курка 14%), олії, жири, суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, при ракових захворюваннях, в составе: курка, пшениця, клейковина, жир, куряча печінка, соєве борошно, рис, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 145 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, рисовий протеїн, гідролізат курячої печінки, соєва олія, суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 332 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, при ракових захворюваннях, в составе: курка, пшениця, клейковина, жир, куряча печінка, соєве борошно, рис, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий корм, 0.15 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курячий фарш, свиняча печінка, свинина, курка, рис, суперпреміум
від 305 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Hills PD u/d Urinary Care
Ціни на Hills PD u/d Urinary Care |
---|---|---|---|---|
Hills PD u/d Urinary Care 5 кг | від 141 zł | 3 пропозиції | ||
Hills PD u/d Urinary Care 10 кг | від 252 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 304 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 237 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 239 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум